Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup 5 - finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 5 - finale
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 6 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 184 påmeldte deltakere.

D 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL234001
Clara LeroyerFreidig233998
Embla Neese-FølstadFreidig248238
Ingrid Bergljot Raanes-FjelnsethFreidig247795
Sanna Dalsaune ThunFreidig211756
Andrea van DuinenByåsen IL253569

D 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Marte AsdølFreidig247716
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ella Horvik KvaaleFreidig248123
Ida Grønvik KvalenFreidig248245
Una NomelandByåsen IL121002
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Victoria OvesenMalvik IL233879
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Eva van DuinenByåsen IL247312
Rebekka van DuinenByåsen IL252915

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Annika Lund EikremFreidig253057
Sofie Denstad EilertsenWing OK248206
Guro HaalandWing OK223822
Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg234030
Emma ImslandWing OK223827
Erle Heksem KjellåsOL Trollelg214383
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Inga Saur ThorinWing OK248237
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg512805
Tora KittilsenFreidig511855
Una KittilsenFreidig511858
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig511332
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Lina Storler SnøfuglFreidig511438
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Hannah TyvoldByåsen IL247407
Maria Strømdal WikFreidig508554
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 17-19 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig511591
Anna Aurora NolteFreidig502989
Mathea Spets StorhovFreidig511410
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 20- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda Oline AmundsenOL Trollelg223837
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Marit SchmidOL Trollelg236427
Eef van DongenFrol IL512071

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Maja BergerByåsen IL504601
Beth Paludan CarlsenFreidig251575
Frøy HagelidFreidig243955
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Randi Marie MohusWing OK228085
Ingvil SnøfuglFreidig511371
Tina Strømdal WikFreidig512446

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL503616
Trude ForsbakFreidig512675
Mari HoffByåsen IL255331
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Grete Berge OwrenFreidig214816
Gro RypdalByåsen IL180833

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Ruth SchmidOL Trollelg211204

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig501018

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan GjerdeFreidig241717
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Anton NomelandByåsen IL225148

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Tim AursandMalvik IL233671
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Benjamin Bjørkvoll BolstadFreidig253167
Trygve BøhleFreidig233975
Martin Randli EldenFreidig247436
Erlend GrønliFreidig225465
Aksel HanssenByåsen IL228534
Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig248125
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Olav MoxnessByåsen IL247318
Sondre StensethByåsen IL228548
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Sigurd Wold AaldeFreidig504484

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein AamByåsen IL233794
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Johannes LerliMelhus IL248172
Mathias LeroyerFreidig502096
Johannes StordalByåsen IL225321

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Tristan HalvorsenFreidig213033
Hallvard HellevikFreidig247720
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372
Ådne StordalByåsen IL225177
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL506765

H 17-19 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Sverre HellevikFreidig224471
Mikkel HoltFreidig511593
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK512657
Vemund MølnvikFreidig213305
Håkon SæternesByåsen IL502484
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 20- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304
Mathias BjuganNTNUI505430
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg191301
Markus Kjærner-SembNTNUI204540
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Terje MaroniByåsen IL511453
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg509411
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Simen Spets StorhovFreidig511412
Øyvind WiggenNTNUI500061
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Geir HanssenByåsen IL504710
Trygve KristiansenByåsen IL71836
Børge LeirenByåsen IL226224
Eivind LonaWing OK512662
Arild NomelandByåsen IL504501
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Skjalg StordalByåsen IL216910
Jørgen TegdanFreidig512712

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Torgeir AuneByåsen IL502351
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Bernt BrynhildsenWing OK508902
Knut HagenByåsen IL200231
Olle MalmringFreidig511478
Agnar RenolenWing OK512604
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589
Rune VikenByåsen IL508919
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje MidtbøWing OK199655
Geir OwrenFreidig215196

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Rune M HoltFreidig187009
Kjell MaroniByåsen IL512453
Eirik VefsnmoByåsen IL243647

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL505396
Tom BuggeByåsen IL211274
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus LandstadFreidig483336
Torleif StephansenNidarøst OK512606
Leidulv VinjeNidarøst OK209738

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar ØsterbøFreidig506812

Ledsager (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AaldeFreidig504495
Marit AlbinsonFreidig215182
Marte P. H AndresenMalvik IL207803
Morten AursandMalvik IL
Evelyn Lauvstad BrenneByåsen IL
Nina DalsauneFreidig
Anne Marie Lund EikremFreidig
Simon Lund EikremFreidig253131
Anne Bergljot Gimmestad FjelnsethFreidig
Michal GjerdeFreidig
Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg511659
Terje HanssenPolitiets IL217054
Stein KjellåsOL Trollelg
Ingunn KvaaleFreidig
Tore KvalenFreidig253166
Cesilie Melhus OvesenMalvik IL
Nicholas MorganMalvik IL507960
Bjørn-Arve RaanesFreidig
Johannes Harneshaug RonæssFreidig246893

Annonser

IOF Eventor