Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup No. 1 - Veraland

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup No. 1 - Veraland
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 20 april 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 82 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Liv Gunstensen HaarrGanddal IL188723
Terje Frafjord HaarrGanddal IL206899
Eva Marie Myhrene KløvstadSandnes IL (Rogaland)234437
Sebastian KnutsenSandnes IL (Rogaland)
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)223518

B-åpen 10-19 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb245283
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)95234597
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)224809

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)248002
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)234378
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)512618
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Peder OrstadGanddal IL212951
Tobias SletvoldÅlgård Orientering223829
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)505473

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

H 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Tobias RøddeGanddal IL511366
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

Ledsager (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)213198
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)512816
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Gry FarsetSandnes IL (Rogaland)158058
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Guro MyhreneSandnes IL (Rogaland)
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)506402
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Kitty SæteråsKlubbløs
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Lise TønnesenKlubbløs
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)223495

Annonser

IOF Eventor