Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 6

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 6
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 21 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amelia Carina EriksenLarvik OK4179297
Eirik HofstadStokke IL4124608
Odin HofstadStokke IL4123444
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn4129896
Elise Nauf BorgersenHedrum OL4146817
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL4147575
Anton WindvikSandefjord OK4112843

B-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL4146957
Katrine GjestrumHedrum OL4179727
Hans Olav SkogstadTelenor BIL4203246

A-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK4097101
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK4113502
Magnus SigurdssonStokke IL4126082

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4128146
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn4130985
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn4130092

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn4128427
Anne HaugbergAndebu IL4030888

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL4052015

D17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann ArvesenSandefjord OK4127114
Sunniva Nergaard BergStokke IL4123022
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Stefani PopovaHadeland OL3915915
Linn Hege RosoLardal OL4229290
Eline SchjervenLardal OL4199501
Kristine Sparre KnudsenStokke IL4122628

D17C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne BakkerStokke IL202408
Anne Marie CeebergHedrum OL4179248
Lill DürbeckHedrum OL
Heidi EriksenLarvik OK4114898
Rannveig HalsethStokke IL4148334
May NordkveldeHedrum OL4145348
Mari Bjørnø SjulstadKjose IL
Eva Trolsrud WeaasBotne SK
Hanne VilkeStokke IL507958

D40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL4179990
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL4143954

D50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK4126926
Tone Sølie LysnesHedrum OL4143814
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Katrine van RaaijHedrum OL4170189
Tiri RebårdSandefjord OK4127353
Lill-Ann TorpSandefjord OK4110979

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK4127031
Kristin DahlSandefjord OK4112447
Randi HansenStokke IL1111
Inger NergaardStokke IL4145645
Randi Kristin NærumLarvik OK4115929
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn4129961
Elisabeth RødAndebu IL3671443
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn4131322

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd LangsethLarvik OK4119160
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Else StordalOL Tønsberg og omegn4127924
Elisabeth UndstadLarvik OK4118501

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Preben Hermansen FagerliBotne SK247930
Kristian HaugbergAndebu IL4031555
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL3673506

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Sommerstad-EidAndebu IL3671831

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL4124616
Sindre FurlandSandefjord OK4106001
Adrian Walaker OuffOL Tønsberg og omegn10
Marcus WindvikSandefjord OK4112645

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niclas GunnerødStokke IL4124970

H15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn4130787
Georg EllilaStokke IL4139424

H17 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL
Kristoffer FjæreHedrum OL4179826
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Hem EidAndebu IL3670635
Stig SkogekkerHedrum OL221001

H40 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL4145835
Kenneth DybvikStokke IL4126025
Jørgen FjæreHedrum OL4179842
Rune Firing HaugbergAndebu IL3671120
Magnus LundAndebu IL3673258
Eelco van RaaijHedrum OL4146023

H50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulric BjörckLarvik OK4118261
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Knut GjoneSandefjord OK4127593
Knut Ivar JohansenSandefjord OK4113791
Espen JohnsenHedrum OL510744
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK4127254
Magne KløveStokke IL4125183
Arne KristensenStokke IL4126330
Tom KristensenLarvik OK507715
Roger LysnesHedrum OL4052973
Frode RobertsenStokke IL4121919
Per Einar StrømHedrum OL4123204

H60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb514709
Sigbjørn MyhreAndebu IL3672078
Per Dag NordkveldeHedrum OL4147799
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn

H70 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL3671518
Ragnar Niemi BergStokke IL4122552
Bjørn Helge CeebergHedrum OL4179479
Tormod FjæreHedrum OL4179701
Helge FossheimHedrum OL4121232
Lars Martin GjeinStokke IL4126546
Ragnar HillestadLardal OL4115457
Ove Gunnar JacobsenStokke IL4126207
Runar KittilsenStokke IL4123733
Arne KristensenStokke IL4148250
Roar LøkenSandefjord OK4127486
Martin NaufHedrum OL4148474
Hans StordalOL Tønsberg og omegn4129284
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK3970100
Magnar ØvreåsBotne SK4124921

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK4116703
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Steinar RuudKonnerud IL

Annonser

IOF Eventor