Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Kabelvåg O-lag
Dato: søndag 27 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering
Anita Brovoll VaengSørreisa OL
Suwimol Phiromthai VaengSørreisa OL

C-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

B-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine-Therese AlværnBodø og Omegn IF Orientering254572
Jens Olav HessenStokmarknes OL511823
Martin KaspersenMo OK186196

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vida Eline KreyOK Silsand
Vilde LorentsenOK Silsand

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra MortensenMo OK225428
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering4020269
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Stine-Mari GabrielsenSørreisa OL243152
Thea HolandHarstad OL
Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering508196
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485
Ida SolliMo OK
Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering246686

D 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette BjerveMo OK
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering254573
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Sofie HansenMo OK512421
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering248866

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering
Eirik HessenStokmarknes OL223608
Isak MortensenMo OK212961
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Beyer BrattliMo OK
Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering204562
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Even-Johan KaspersenMo OK3907565
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Håvard Krey HansenOK Silsand
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering4123980
Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering204709
Espen Samuelsen SkiriNTNUI4203899
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering507977
Lars SolliMo OK3441482

H 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering235933
Arild H ClausenFreidig250601
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Eirik Arne SørensenSørreisa OL512533
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807
Jon Helge VaengSørreisa OL203669

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering4203436
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar HelgesenSørreisa OL246759

Annonser

IOF Eventor