Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Høst 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Høst 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 14 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 106 påmeldte deltakere.

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aurebekk UdøTorridal IL86173
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Hege Hennig LundeOK Sør226945
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Gro EideOK Sør505868
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Inger Aurebekk UdøTorridal IL86197

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL511473
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK509049
Solveig OlsenOddersjaa SSK247754
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Solveig SchouOK Sør505871

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL246688

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Aamlid TrondsenBirkenes IL246687
Kristian BirkelandBirkenes IL255329
Ulrik Mascali BöhmKristiansand OK247654
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL255325
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Markus MollestadKristiansand OK212198
Emil NygårdBirkenes IL255334
Erik RugslandBirkenes IL255327

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard DanielsenKristiansand OK509049
Erik HelgemoKristiansand OK247435
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Paul JohannessenKristiansand OK251357
Knud KalsåsKristiansand OK
Ole KostølKristiansand OK184222
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK207999
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK510877
Trygve Børte NomelandKristiansand OK512445
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Vegard AardalOddersjaa SSK200991
Knut AurebekkTorridal IL86205
Per Are BirkelandBirkenes IL515883
Jan EideOK Sør505869
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Gunnar MollestadKristiansand OK512524
Arnt Egil SolåsSøgne og Songdalen OK513623

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AndersenSøgne og Songdalen OK253839
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Robert CowardOK Sør60693
Stein CowardOK Sør193129
Kåre DanielsenOddersjaa SSK508821
John HansenKristiansand OK208727
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK511474
Magne Reier JørgensenKristiansand OK255211
Tor LohneRambøll515013
Reidar SæstadKristiansand OK257393
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK515307
Erik HodneOddersjaa SSK511333
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229419
Bjørn A. SchouOK Sør505866

H-bedr (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald EikNikkelverket BIL237882
Bjarne FærestrandGlobalconnect514994
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Thorbjørn VærpPoint Taken507857

D-bedr (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin KalsåsKristiansand OK
Oda Lohne van der EyndenSøgne og Songdalen OK401024
Christina WhiteNikkelverket BIL504224

Åpen Blå-Rød (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Kasper HottKristiansand OK213724
Sanna KalsåsKristiansand OK224456
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK515177
Aksel KvarstenKristiansand OK224433
Kristine LundemoenKristiansand OK213581
Elke SchuttKristiansand OK213756

Åpen Grønn (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Hermine AglenKlubbløs
Ida Øverøyen BalchenOddersjaa SSK507079
Hanna Berg-UtbyKlubbløs
Sofie BøenKristiansand OK216987
Kaspian DalsørenKristiansand OK
Pernille FedericiKristiansand OK
Oliver FuglestadKristiansand OK60730
Jeppe GrasaasKlubbløs
Daniel HansenKristiansand OK208650
Johan HelgemoKristiansand OK247982
Matilda HelgemoKlubbløs
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Joachim JørgensenOK Sør515872
Audun KalsåsKristiansand OK247069
Hans KalsåsKristiansand OK247832
Fredrik Hennig LundeOK Sør203484
Albert Løvgren-JohansenKristiansand OK
Christian Walle MarnsegOddersjaa SSK201015
Andreas SævigKristiansand OK247186
Kaia Åsan GrasaasKlubbløs

D-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alma Tobiassen KolstadKristiansand OK
Vibeke Irgens KuhnleKristiansand OK247180
Solise Levie SolheimKristiansand OK246866

H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fabian DalsørenKristiansand OK
Henrik DouradoKristiansand OK
Eirik Svarstad GrøvanKristiansand OK247550
Magnus Hennig LundeOK Sør147050
Kristian ThortveitKristiansand OK

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Andreas HolmeKristiansand OK224242

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619

Annonser

IOF Eventor