Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO VÅR 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KSO VÅR 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 15 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 96 påmeldte deltakere.

Birkenes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes ILD 60-511473

DnB NOR (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar SæstadDnB NORH-bedr257393

Globalconnect (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjarne FærestrandGlobalconnectH-bedr514994

IL Høvdingen (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen JohannessenIL HøvdingenH 17-221274
Audun KjøstvedtIL HøvdingenH 70-229419
Marianne KnutsenIL HøvdingenÅpen Blå-Rød509548
Liv Jorunn Kjøstvedt MoeIL HøvdingenÅpen Grønn229528

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvin SimonsenIL ImåsH 70-504631

ITE Østerhus BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ørjan GlastadITE Østerhus BILH-bedr
Christian SævigITE Østerhus BILH-bedr247186

Kristiansand OK (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend Odd BergeKristiansand OKH 17-504439
Jan BlandkjennKristiansand OKH 60-220759
Gro BørteKristiansand OKD 50-512809
Linn Carina DalandKristiansand OKD 17-510983
Fabian DalsørenKristiansand OKÅpen Blå-Rød229985
Kaspian DalsørenKristiansand OKÅpen Grønn
Vegard DanielsenKristiansand OKH 17-509049
Bjørn A FriestadKristiansand OKH 60-184415
Oliver FuglestadKristiansand OKH-1060730
Eirik Svarstad GrøvanKristiansand OKÅpen Blå-Rød247550
Ragnhild HaldKristiansand OKD 50-228397
John HansenKristiansand OKH 60-208727
Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OKD-10224134
Kasper HottKristiansand OKH11-12213724
Fabian JohannessenKristiansand OKH 15-16506791
Jakob JohannessenKristiansand OKH 15-16213651
Nils Arne JohannessenKristiansand OKH 50-512690
Paul JohannessenKristiansand OKH 17-251357
Magne Reier JørgensenKristiansand OKH 60-255211
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OKÅpen Blå-Rød224394
Vibeke Irgens KuhnleKristiansand OKD-10247180
Aksel KvarstenKristiansand OKH11-12224433
Isak KvarstenKristiansand OKH 15-16224221
Per LarsenKristiansand OKH 60-236333
Kristine LundemoenKristiansand OKÅpen Blå-Rød213581
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKH 17-510877
Ulrik McFadzeanKristiansand OKH 15-16247351
Markus MollestadKristiansand OKH 15-16212198
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OKH 17-224235
Trygve Børte NomelandKristiansand OKH 17-512445
Helen Suzanne PalmerKristiansand OKD 17-190327
Elke SchuttKristiansand OKÅpen Blå-Rød213756
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKH 17-197872
Solise Levie SolheimKristiansand OKÅpen Blå-Rød246866
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKH 17-504431
Maria StødleKristiansand OKD 17-186299
Othilie SødalKristiansand OKD 13-14217745
Reinert SødalKristiansand OKH11-12224327
Kristian ThortveitKristiansand OKÅpen Blå-Rød
Bart VergeylenKristiansand OKÅpen Blå-Rød504389
Tor ÅmdalKristiansand OKH 50-246757

Løplabbet (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jack BjørnsenLøplabbetH 60-197830

Nikkelverket BIL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oluf BøckmanNikkelverket BILH-bedr510876
Adriana EikNikkelverket BILÅpen Blå-Rød222156
Harald EikNikkelverket BILH-bedr237882
Christina WhiteNikkelverket BILD-bedr504224

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanNTNUID 17-504438

Oddersjaa SSK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSKD 60-221166
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKH 70-192474
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSKD 60-513588
Kåre DanielsenOddersjaa SSKH 60-508821
Dagfinn HaarrOddersjaa SSKH 60-238125
Eirik HodneOddersjaa SSKH 17-68012
Erik HodneOddersjaa SSKH 70-511333
Helle HodneOddersjaa SSKD 17-68012
Per W. TorgersenOddersjaa SSKH 60-185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKD 60-185940

OK Silsand (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein Harald HansenOK SilsandH 60-506352

OK Sør (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK SørFullført over17 løype 1 193028
Robert CowardOK SørH 60-60693
Stein CowardOK SørH 60-193129
Gro EideOK SørD 50-505868
Jan EideOK SørH 50-505869
Kjell Arne HålandOK SørH 17-227057
Jan Tore JørgensenOK SørÅpen Grønn400857
Einar JørundlandOK SørH80211619
Gudveig JørundlandOK SørD80181467
Hege Hennig LundeOK SørD 17-226945
Stein-Erik ScheieOK SørH 17-181466

Point Taken (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thorbjørn VærpPoint TakenH-bedr507857

Søgne og Songdalen OK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål AndersenSøgne og Songdalen OKÅpen Blå-Rød253839
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKD 17-231241
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKH 70-197824
Arild BjørkenesSøgne og Songdalen OKH 60-189056
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKD 70-239378
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKH 70-239482
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKH 60-511474
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKD 70-197880
Ane RibeSøgne og Songdalen OKD 17-84998
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OKD 60-510423
Kristen RibeSøgne og Songdalen OKH 60-510422
Frank SolåsSøgne og Songdalen OKÅpen Blå-Rød194882
Jan VærpSøgne og Songdalen OKH 70-216807
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKD 17-510279
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKH 50-200355
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKD 13-14511393

Annonser

IOF Eventor