Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO VÅR 2

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO VÅR 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 15 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK509422
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Christiane Ruud BøckmanNTNUI504438
Marianne KnutsenIL Høvdingen509548
Hege Hennig LundeOK Sør226945
Helen Suzanne PalmerKristiansand OK190327
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EideOK Sør505868

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSK221166
Siri BjorvandBirkenes IL511473
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK513588
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Jakob JohannessenKristiansand OK213651

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Vegard DanielsenKristiansand OK509049
Paul JohannessenKristiansand OK251357
John RundeNTNUI504087
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431

H 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan EideOK Sør505869

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild BjørkenesSøgne og Songdalen OK189056
Jack BjørnsenLøplabbet197830
Robert CowardOK Sør60693
Stein CowardOK Sør193129
Kåre DanielsenOddersjaa SSK508821
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
John HansenKristiansand OK208727
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK511474
Magne Reier JørgensenKristiansand OK255211
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK239482
Erik HodneOddersjaa SSK511333
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

H-bedr (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanNikkelverket BIL510876
Harald EikNikkelverket BIL237882
Bjarne FærestrandGlobalconnect514994
Reidar SæstadDnB NOR257393
Thorbjørn VærpPoint Taken507857

D-bedr (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christina WhiteNikkelverket BIL504224

Fullført over17 løype 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028

Åpen Blå-Rød (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikNikkelverket BIL222156
Kristine LundemoenKristiansand OK213581
Elke SchuttKristiansand OK213756
Frank SolåsSøgne og Songdalen OK194882

Åpen Grønn (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Tore JørgensenOK Sør400857

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reinert SødalKristiansand OK224327

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619

Annonser

IOF Eventor