Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellom Rogaland - Hovdaneset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellom Rogaland - Hovdaneset
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 12 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 135 påmeldte deltakere.

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb224629

C-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellinor Heigre HauskenSandnes IL (Rogaland)

B-åpen 17 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL510664
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Olaug F MydlandEgersund OK511878
Ådne OrstadGanddal IL243566
Maria PettersenGanddal IL246779

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb245283
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Liven OrstadGanddal IL234004
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering242512

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)234430
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Karen OrstadGanddal IL206299
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)510534
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)506402
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)249009
Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL514695

D 50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Anita SælevikVindafjord Orienteringslag507868

D 60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Lars Elias Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb234349
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering505592
Filip SveenHaugesund IL Orientering217885

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK510330
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)512618
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Peder OrstadGanddal IL212951
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)513618

H 17 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb509090
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)512816
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Leif Kjetil Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb250203
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368
Tormod KleppaLillehammer OK510329
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Erik LimaGanddal IL511681
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Kenneth MydlandEgersund OK510436
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering511373
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)514711
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Tobias RøddeGanddal IL511366
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)513619
Sigurd Paulsen VieNTNUI506778
Kenneth WesterheimStord Orientering199736
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI511578

H 50 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)504390
Henning SundbyGanddal IL225587
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Bjarne GimreGanddal IL250215
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL250321
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)511874

D 70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

AK-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HellandEgersund OK207822

Ledsager (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit OrstadGanddal IL

Annonser

IOF Eventor