Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AOK - KM Sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AOK - KM Sprint
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: onsdag 19 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kris Cotanas HageliaVegårshei IL199441
Simen SørensenIK Grane Arendal Orientering247772

N2-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220

C-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir Meum ByrkjeflotIK Grane Arendal Orientering507616

B-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette Javenes FlaaBirkenes IL225005
Tonje JohnsenØyestad IF allianse251365

AK-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Mari Worsley HollaIL Imås252738
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering247893
Oda Haslekås SolheimIF Trauma247092

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Signe HageliaVegårshei IL248756

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering248145
Othilie SødalKristiansand OK217745
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina HageliaVegårshei IL248755
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma246953

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse244682
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle ByrkjeflotIK Grane Arendal Orientering247656
Ånon Haslekås SolheimIF Trauma248315

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Jørgen FlatenVegårshei IL234195
Oskar HageliaVegårshei IL234104

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Aamlid TrondsenBirkenes IL224905
Kristian BirkelandBirkenes IL225002
Ulrik Mascali BöhmKristiansand OK247654
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Jakob JohannessenKristiansand OK213651
Markus MollestadKristiansand OK212198
Emil NygårdBirkenes IL225087
Erik RugslandBirkenes IL233790

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Børte NomelandKristiansand OK512445
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Brage TakleKristiansand OK510998
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve HollaIL Imås91017
Viggo MolundIL Imås206411

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen SolheimIF Trauma509140

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OK197830

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Widar Taxth LølandHisøy OK245776

Annonser

IOF Eventor