Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kråkecup# 6

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kråkecup# 6
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 24 januar 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 39 påmeldte deltakere.

Urokråke D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aisha Rostveit ElmiOK Moss228466
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK507946

Urokråke H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Rostveit ElmiOK Moss512789

Urokråke D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Aune JakobsenOK Moss198016

Urokråke H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selmer LøkenOK Moss511805

Urokråke D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erika Lind-LarsenOK Moss

Urokråke H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan HaugstvedtIndre Østfold OK248321

Urokråke D17-34 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Julie Sophie WoldOK Moss507852

Veterankråke D35-49 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Kristine RoskifteOK Moss500905

Veterankråke H 35-49 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK Moss512686
Morten FredhOK Moss208419
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Donatas KontautasOK Moss503666
Øyvind LøkenOK Moss511806
Martin MalmstrømOK Moss
Thomas RoskifteOK Moss501165

Veterankråke D50-69 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Reidun BraathenOK Moss254303
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Anne SørumIndre Østfold OK500607

Veterankråke H50-69 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Sture OttesenIndre Østfold OK512721
Christopher SchiveOK Moss207790
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind ThømtIndre Østfold OK512810
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

Veterankråke H70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Oscar SaugestadOK Moss222648

Flaksekråke kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030

Flaksekråke mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Løken JohannessenOK Moss222129

Flaksekråke C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aron Rostveit ElmiOK Moss242393
Shire ElmiOK Moss250511
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Anita RostveitOK Moss253998

Flaksekråke N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solan LøkenOK Moss212222

Ledsager (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne LøkenOK Moss505784

Annonser

IOF Eventor