Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Agderkarusellen løp 9 (øst)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Agderkarusellen løp 9 (øst)
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 9 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

D1 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering247893
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Oda Haslekås SolheimIF Trauma247092

D2 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Mette Javenes FlaaBirkenes IL225005
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje JohnsenØyestad IF allianse251365
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering87576
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering248145
Kathrine Johanne RaneIK Grane Arendal Orientering
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma246953
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering507620

D4 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL511473
Marianne HaugeHisøy OK234915

D5 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Elin MollestadHisøy OK245764
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering

H1 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Francis EskiltHisøy OK
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Ånon Haslekås SolheimIF Trauma248315

H3 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Aamlid TrondsenBirkenes IL224905
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Rolf MikkelsenIL Imås510707
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Erik RugslandBirkenes IL233790
Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering503931

H4 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian BirkelandBirkenes IL225002
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Martin BjørkenesHisøy OK192426
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering503933
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse244801

H5 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Svaland AasBirkenes IL203290
Steinar AasBirkenes IL156979
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Per Are BirkelandBirkenes IL
Espen BirkenesBirkenes IL203397
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering507717
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Øyvind HelsørFroland IL248551
Emil NygårdBirkenes IL225087
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Per Olav NærestadIF Trauma512523
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Arne ThorstensenIF Trauma506782
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås510986
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907

N1 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde AanonsenØyestad IF allianse251374
Eirin Thygesen AlvestadIK Grane Arendal Orientering
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Iben Violeta HolmstrømHisøy OK
Sigurd HolmstrømHisøy OK
Simen SørensenIK Grane Arendal Orientering247772

Annonser

IOF Eventor