Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 21 august 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubb170304

D9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Husøy BjordalStavanger Orienteringsklubb247979
Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb245283

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Husøy BjordalStavanger Orienteringsklubb248266
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

N2 Åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb234349

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)510534
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK245577

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina SoligardBergens TF255563
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)512618

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)513618

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb509090
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Erik LimaGanddal IL511681

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Leif Kjetil Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb250203
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking511784
Jan Petter HansenIL Gular244281
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL216734

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087

B-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa GarpeStavanger Orienteringsklubb
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675

C Åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Lill DammTIF Viking220770

Annonser

IOF Eventor