Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 12 januar 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Frida Hovgaard EisvangOK Moss242280
Aurora GjølsjøNTNUI505166
Emma Aune JakobsenOK Moss198016
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Heidi TronbølFet OL177962
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering212721

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Sondre LadimOK Moss503554
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212

H 17- A kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK511790
Audun BjerknesMåren OK501317
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss512686
Morten FredhOK Moss208419
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Johan HaugstvedtIndre Østfold OK248338
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Simen Rønning JohansenMåren OK208158
Audun JørgensenØstmarka OK255226
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Øyvind LøkenOK Moss511806
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557

Night & Fog Masters Men (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BendiktsenModum OL241797
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Tore BjørnerødOK Moss511094
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering91567
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering241540
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Karl Aasmund ErøyOK Moss255342
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Ståle HeitmannFossum IF500614
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Peter KlavenessMåren OK501154
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Asgeir LiumFet OL509002
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering512801
Sture OttesenIndre Østfold OK512721
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

Night & Fog Masters Ladies (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

D 13-16 C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aisha Rostveit ElmiOK Moss228466

H 13-16 C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Rostveit ElmiOK Moss512789

C Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torild JørgensenØstmarka OK231306
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Anita RostveitOK Moss253998

B Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag HauglandØstmarka OK224500
Selmer LøkenOK Moss511805
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering245579

Annonser

IOF Eventor