Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammocup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammocup 2
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: onsdag 9 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 154 påmeldte deltakere.

D11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL234507
Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange247465
Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange224165
Ingeborg JoswigRingsaker OK237513
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Mari Børke SætabergetVang OL247258

D13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Johanne BergLøten o-lag202138
Marie BergerLillehammer OK217679
Mina Bleken RudVang OL213580
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering234381
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK212980
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL247695
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Lovisa TyldumRudsbygd IL253355

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering511834
Sofie Kjær JørgensenLillehammer OK179934
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500

D17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

H11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OK233749
Sivert DåsnesVang OL188886
Niklas MyklesetVang OL234527
Kristian PaulsenOL Vallset/Stange224841

H13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Sondre BorgedalRingsaker OK245756
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange511679
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Lars FlaskerudOL Toten-Troll248277
Jørgen Linus HarkinnRingsaker OK216741
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Nikolai TesloHadeland OL204702
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK209502

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982
Even LienGjø-Vard OL217882
Mats LigaardenGjø-Vard OL217870
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK257051
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK507971
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454

B-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carina FjellsolRingsaker OK248030
Sander FjellsolRingsaker OK248204
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506

C-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna EngebakkenLøten o-lag244000
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK248032
Johanna JoswigRingsaker OK237511
Linnea L'Abée-LundLillehammer OK248157
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Camilla SilkosetVang OL208085
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Margrethe ThirudOL Toten-Troll248081
Elena ØversveenSnertingdal IF Orientering234251

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering234475
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Sivert Pedersen ElverhøiVang OL506425
Ingrid Kristine Engan RøsteSnertingdal IF Orientering209424
Rasmus Ekeberg HallerbyOL Vallset/Stange247735
Lycke HermanrudGjø-Vard OL247567
Madeleine L'Abée-LundLillehammer OK224750
Ingrid LøvbakVang OL247365
Ada MausetOL Vallset/Stange
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Elias Kaderka MæhlumGjø-Vard OL203612
Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OL242420
Mikal Trønnes NygårdSnertingdal IF Orientering234540
Ingrid PaulsenOL Vallset/Stange
Håkon Gjessing SkjesetVang OL247257
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Esther StenbergVang OL247254
Kristian Myhre SørliOL Vallset/Stange247835

Ledsager (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK512599
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Torstein BergLøten o-lag202139
Frode BergersenHamar OK201926
Kenneth BilstadVang OL220950
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering
Håkon DåsnesVang OL215534
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Marte Mørk FurunesGjø-Vard OL
Ingvild GjessingVang OL181651
Petter HallerbyOL Vallset/Stange215595
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK67404
Emil HaugLillehammer OK
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering510712
Ingrid Anne IngvoldstadVang OL
Kjersti IsaksenLillehammer OK
Lene JordheimOL Vallset/Stange
Jens Kjær JørgensenLillehammer OK92374
Petra KaderkovaGjø-Vard OL242420
Hans Olav KjøsLillehammer OK191285
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Henrik L'Abée-LundLillehammer OK
Jo Andreas LienLillehammer OK
Tore LindaasElverum OK220882
Valborg MadslienLillehammer OK510330
Mona MyklesetVang OL
Stein Arne NegårdVang OL
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange
Jan Ola PedersenVang OL
Ole-Roald RimeGjø-Vard OL247342
Henrik Bleken RudVang OL145164
Tone Bleken RudVang OL173480
Gunn Elin RudiHadeland OL
Arne RøsteRingsaker OK222068
Torjus RøsteSnertingdal IF Orientering63760
Anders SkjesetVang OL501416
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Pål StenbergVang OL217007
Solveig StenbergVang OL92070
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Merete StøenLillehammer OK
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225
Jan Åsmund SætabergetVang OL512791
Line ThirudOL Toten-Troll
Anna-Thekla TonjerElverum OK253953
Vegard UrsetVang OL83174

D-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Mørk FurunesGjø-Vard OL247683
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK247324
Kristin HaugLillehammer OK233746
Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange204763
Eline KjøsLillehammer OK191683
Borghild PaulsenOL Vallset/Stange224916
Mari StenbergVang OL217811

H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Aarskog BjerkeVang OL204758
Aksel Bolstad CarlsonVang OL234489
Vetle SveenGjø-Vard OL234356
Kristian UrsetVang OL234533

Annonser

IOF Eventor