Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammocup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammocup 1
Arrangørorganisasjon: OL Vallset/Stange
Dato: onsdag 12 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 179 påmeldte deltakere.

D11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Tiril Østby HaaveRingsaker OK242516
Matilda HollekimOL Vallset/Stange223856
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange247465
Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange224165
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Mari Børke SætabergetVang OL247258

D13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Johanne BergLøten o-lag202138
Marie BergerLillehammer OK217679
Mina Bleken RudVang OL213580
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering234381
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK212980
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL247695
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Lovisa TyldumRudsbygd IL253355

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering511834
Sofie Kjær JørgensenLillehammer OK179934
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500

D17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Sivert DåsnesVang OL188886
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Kristian PaulsenOL Vallset/Stange224841

H13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Sondre BorgedalRingsaker OK245756
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange511679
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Jørgen Linus HarkinnRingsaker OK216741
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Nikolai TesloHadeland OL204702
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK209502

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Kidus GirmaElverum OK234724
Even LienGjø-Vard OL217882
Mats LigaardenGjø-Vard OL217870
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Lars LienGjø-Vard OL508130
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK507971
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454

B-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carina FjellsolRingsaker OK248030
Sander FjellsolRingsaker OK234199

C-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margit Norunn BrønmoLillehammer OK233852
Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OK233749
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK248032
Håkon HolmOL Vallset/Stange247353
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL234507
Johanna JoswigRingsaker OK237511
Linnea L'Abée-LundLillehammer OK248157
Peder LillejordetOL Vallset/Stange189029
Petter LønbekkenOL Vallset/Stange
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Andreas MyhreOL Vallset/Stange
Mina ReidLillehammer OK233817
Sunniva Restad-AmundrudOL Vallset/Stange246944
Camilla SilkosetVang OL208085
Olav SkjåkLillehammer OK233723
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Margrethe ThirudOL Toten-Troll248081
Elena ØversveenSnertingdal IF Orientering213215

N-åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge Mogens AalstadVang OL
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering212731
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Ingrid Kristine Engan RøsteSnertingdal IF Orientering234197
Rasmus Ekeberg HallerbyOL Vallset/Stange247735
Maja HaugereidVang OL234389
Minna HaugereidVang OL234535
Lycke HermanrudGjø-Vard OL
Gustav HollekimOL Vallset/Stange
Selma HolmOL Vallset/Stange247171
Ingeborg JoswigRingsaker OK237513
Monica JørgensenHadeland OL
Oscar Johan JørgensenHadeland OL
Madeleine L'Abée-LundLillehammer OK224750
Jakob LillejordetOL Vallset/Stange189030
Ada MausetOL Vallset/Stange
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Niklas MyklesetVang OL234527
Elias Kaderka MæhlumGjø-Vard OL203612
Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OL242420
Ib Eberhard Refshauge NørupOL Vallset/Stange
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Håkon Gjessing SkjesetVang OL247257
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Esther StenbergVang OL247254
Kristian Myhre SørliOL Vallset/Stange

H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Aarskog BjerkeVang OL204758
Vetle SveenGjø-Vard OL
Kristian UrsetVang OL234533

D-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK247324
Kristin HaugLillehammer OK233746
Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange204763
Eline KjøsLillehammer OK191683
Borghild PaulsenOL Vallset/Stange224916
Mari StenbergVang OL217811

Ledsager (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK512599
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Torstein BergLøten o-lag202139
Kenneth BilstadVang OL220950
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering511834
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Håkon DåsnesVang OL215534
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Marit FollstadVang OL95803
Øivind FrøislandVang OL
Ingvild GjessingVang OL181651
Elin HarkestadOL Vallset/Stange
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK67404
Emil HaugLillehammer OK
Ove HaugereidVang OL188987
Rune HollekimOL Vallset/Stange
Reiulf HolmOL Vallset/Stange
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering510712
Sofie JohanssonVang OL211191
Lene JordheimOL Vallset/Stange
Torben Martin JoswigRingsaker OK
Guri Stenseth KjøsLillehammer OK98032
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Henrik L'Abée-LundLillehammer OK
Jo Andreas LienLillehammer OK
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Ewelina LillejordetOL Vallset/Stange223862
Morten LillejordetOL Vallset/Stange180867
Tore LindaasElverum OK
Stein Arne NegårdVang OL
Kim Toril Refshauge NørupOL Vallset/Stange
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange
Jan Ola PedersenVang OL506425
Øyvind RanestadHamar OK181991
Frode RestadOL Vallset/Stange
Ole-Roald RimeGjø-Vard OL247342
Henrik Bleken RudVang OL145164
Tone Bleken RudVang OL173480
Gunn Elin RudiHadeland OL
Arne RøsteRingsaker OK222068
Berit RøsteRingsaker OK506824
Torjus RøsteSnertingdal IF Orientering63760
Mona Sandaker MyklesetVang OL191175
Stein SandakerVang OL216678
Inga Ekeberg SchjerveOL Vallset/Stange216766
Anders SkjesetVang OL501416
Kjetil SkjåkLillehammer OK224426
Erlend SlokvikOL Toten-Troll248082
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll223658
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Pål StenbergVang OL217007
Solveig StenbergVang OL92070
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Merete StøenLillehammer OK
Terese SyljuåsenRingsaker OK4026969
Jan Åsmund SætabergetVang OL512791
Monica Myhre SørliOL Vallset/Stange
Anna-Thekla TonjerElverum OK253953
Vegard UrsetVang OL83174
Tina ØstbyRingsaker OK

Annonser

IOF Eventor