Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Førjuls ski-o

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Førjuls ski-o
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: søndag 13 desember 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 111 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-4075099
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-3850385
Eivind TonnaAsker SkiklubbTrening4106498
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD 15-163781853
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 17-3978855

Bækkelagets SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard AndresenBækkelagets SKTrening3929346
Aksel EideBækkelagets SKTrening3886736
Markus HirschBækkelagets SKTrening3809324
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKTrening4105540

Elverum OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OKH 17-4085486
Gaute LindaasElverum OKH 17-3998283
Mats LindaasElverum OKH 17-4150868

Fet OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asgeir LiumFet OLTrening4041026
Mons Sætre-LorentzenFet OLH 15-164029070
Sigmund ØlstadFet OLH 13-143933702

Fossum IF (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ask Felland SætnanFossum IFTrening3946688
Birk Felland SætnanFossum IFTrening3947603
Knut Jostein SætnanFossum IFTrening3932381
Morten WettergreenFossum IFTrening4101077
Sebastian WettergreenFossum IFTrening4118402

Gjø-Vard OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OLH504119640
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLD 15-164119087
Eline KravdalGjø-Vard OLD 11-123820206
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 17-4005344
Marie KravdalGjø-Vard OLD 15-164004230
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLD403809290
Even LienGjø-Vard OLH 15-164120887
Lars LienGjø-Vard OLH 17-4090981
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH 17-3817962
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLD 13-144117222

Hadeland OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørnar KvåleHadeland OLH 17-3917804
Øyvind WatterdalHadeland OLH 17-3685062

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje MalmHamar OKH704041745

Heming Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Celine Amlie BrennaHeming OrienteringN-åpen
Martin Amlie BrennaHeming OrienteringH 11-12
Henni Hattestad KristensenHeming OrienteringTrening3935376
Jøran KristensenHeming OrienteringTrening3981933
Astrid ReuschHeming OrienteringTrening4136271
Christian ReuschHeming OrienteringTrening3779683
Kristian ØstermannHeming OrienteringTrening4003646

IL BUL-Tromsø (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Idunn StrandIL BUL-TromsøD 17-3831831

IL Koll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tobias Tronbøl LiumIL KollTrening4041463

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thomas EdvardsenKlubbløsH404117040

Kongsberg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-3831997
Åsne HaavengenKongsberg OLD 17-3791977

Konnerud IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 17-3984242
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-3982477
Isa HeggedalKonnerud ILD503946720
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-4009106
Audun HeimdalKonnerud ILH 17-3917200
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud ILH 17-3947553

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 17-4004172

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synne StrandLierbygda OLD 17-4067054

Lillehammer OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OKD 13-144023446
Sofie Kjær JørgensenLillehammer OKD 15-164022638
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 17-3639010
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKD 11-123983442
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKH 17-3638301
Valborg MadslienLillehammer OKAL-åpen3986502
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OKH 17-4120598
Ida Øverli StøenLillehammer OKD 13-143890134

Lillomarka OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLTrening4153904
Steinar EastwoodLillomarka OLTrening4122313
Stian LillegårdLillomarka OLN-åpen4115499
Torbjørn LundebyLillomarka OLTrening3881117

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 17-3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 17-3918398

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Josefine M Kjær JørgensenMåren OKN-åpen4071536
Kasper Kjær JørgensenMåren OKTrening

NTNUI (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aurora FossøyNTNUID 17-4135885
Vegard GulbrandsenNTNUIH 17-4122255
Anders Felde OlaussenNTNUIH 17-3599248
Øyvind WiggenNTNUIH 17-4016267

Nydalens SK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SKTrening3885316
Mari AarsethNydalens SKTrening3979366
Oda ScheeleNydalens SKD 17-4015764
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 17-3985231
Anna UlvensøenNydalens SKD 17-4091138
Eira Skaarer WiklundNydalens SKTrening3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SKD 17-3863115

Odal OL - Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ivar SveheimOdal OL - OrienteringAK-åpen4118717

OL Toten-Troll (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-TrollH 15-164119863
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-TrollAL-åpen4120192
Lars FlaskerudOL Toten-TrollH 13-144120952
Trond FlaskerudOL Toten-TrollH404121141
Håvard KvammeOL Toten-TrollH503982741
Sigurd KvammeOL Toten-TrollH 17-3985835
Ole Solli KvikstadOL Toten-TrollH 13-144108320
Syver NarumOL Toten-TrollH 15-163831732
Emil Engh SagvoldOL Toten-TrollH 11-124102695
Martine Engh SagvoldOL Toten-TrollD 11-124103198
Rune SagvoldOL Toten-TrollAK-åpen3831047

OL Tønsberg og omegn (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegnH604022729
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegnH603846086

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/StangeH 13-143946605

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal OrienteringTrening4150520
Ane HustvedtOppsal OrienteringTrening4105458
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 17-3916764
Ingeborg Roll MoslandOppsal OrienteringTrening3972817

Raumar Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øistein Fagerli NæssRaumar OrienteringH 17-3938933

Ringsaker OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKAK-åpen4117206
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKAK-åpen4116042
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKD504116661
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKH 13-144116166
Erik HaugenRingsaker OKH604091567

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringD504058202

Vang OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OLH504117313
Eskil FrøislandVang OLH 17-4004586
Maren HenriksenVang OLD 15-164123154
Even LindaasVang OLH 17-3832144
Stein Arne NegårdVang OLH503818796

Annonser

IOF Eventor