Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Førjuls ski-o

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Førjuls ski-o
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: søndag 13 desember 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 111 påmeldte deltakere.

D40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL3809290

D50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK4116661
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering4058202

H40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas EdvardsenKlubbløs4117040
Trond FlaskerudOL Toten-Troll4121141

H50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL4117313
Even ErlienGjø-Vard OL4119640
Håvard KvammeOL Toten-Troll3982741
Stein Arne NegårdVang OL3818796

H60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK4091567
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn4022729
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086

H70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje MalmHamar OK4041745

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Amlie BrennaHeming Orientering
Josefine M Kjær JørgensenMåren OK4071536
Stian LillegårdLillomarka OL4115499

AK-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK4117206
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK4116042
Rune SagvoldOL Toten-Troll3831047
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering4118717

AL-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll4120192
Valborg MadslienLillehammer OK3986502

Trening (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering4150520
Lars-Ivar AarsethNydalens SK3885316
Mari AarsethNydalens SK3979366
Vegard AndresenBækkelagets SK3929346
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL4153904
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Kasper Kjær JørgensenMåren OK
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Asgeir LiumFet OL4041026
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Astrid ReuschHeming Orientering4136271
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Eivind TonnaAsker Skiklubb4106498
Morten WettergreenFossum IF4101077
Sebastian WettergreenFossum IF4118402
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK3983442
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll4103198

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK4023446
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL4117222
Ida Øverli StøenLillehammer OK3890134

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenVang OL4123154
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL4119087
Sofie Kjær JørgensenLillehammer OK4022638
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Aurora FossøyNTNUI4135885
Marlin HaavengenKongsberg OL3831997
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3831831
Synne StrandLierbygda OL4067054
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Amlie BrennaHeming Orientering
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll4102695

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Lars FlaskerudOL Toten-Troll4120952
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK4116166
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll4108320
Sigmund ØlstadFet OL3933702

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll4119863
Even LienGjø-Vard OL4120887
Syver NarumOL Toten-Troll3831732
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070

H 17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Eskil FrøislandVang OL4004586
Vegard GulbrandsenNTNUI4122255
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Even LindaasVang OL3832144
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK4150868
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK4120598
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenNTNUI4016267
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855

Annonser

IOF Eventor