Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Førjuls ski-o

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Førjuls ski-o
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: lørdag 12 desember 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 111 påmeldte deltakere.

D40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL3809290

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering4058202

H40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Juel AndersenLillehammer OK4123642
Trond FlaskerudOL Toten-Troll4121141
Steinar LyshaugSnertingdal IF Orientering4117164

H50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL4117313
Arnstein DaleOL Vallset/Stange4119871
Even ErlienGjø-Vard OL4119640
Håvard KvammeOL Toten-Troll3982741
Stein Arne NegårdVang OL3818796

H60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK4091567
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn4022729
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086

H70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje MalmHamar OK4041745

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering4120911

AK-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune SagvoldOL Toten-Troll3831047
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering4118717

AL-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll4120192
Valborg MadslienLillehammer OK3986502

Trening (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering4150520
Lars-Ivar AarsethNydalens SK3885316
Mari AarsethNydalens SK
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Vegard AndresenBækkelagets SK3929346
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL4118444
Steinar EastwoodLillomarka OL4119848
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Nils Petter FremmingHeming Orientering3828977
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3933376
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Asgeir LiumFet OL4041026
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL4118980
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Astrid ReuschHeming Orientering4136271
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Morten WettergreenFossum IF4101077
Sebastian WettergreenFossum IF4118402
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Henrik WoldeneFossum IF4032686
Jan Øyvind WoldeneFossum IF4137477
Nina WoldeneFossum IF4135562
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll4103198

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL4117222

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenVang OL4123154
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL4119087
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering4117511
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora FossøyNTNUI4135885
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL4091492
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Synne StrandLierbygda OL4067054
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll4102695

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Lars FlaskerudOL Toten-Troll4120952
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll4108320
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Sigmund ØlstadFet OL3933702

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll4119863
Even LienGjø-Vard OL4120887
Syver NarumOL Toten-Troll3831732
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070

H 17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL3988477
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Felix FinsrudAsker Skiklubb4118097
Eskil FrøislandVang OL508144
Vegard GulbrandsenNTNUI4122255
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Even LindaasVang OL4072138
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK4150868
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK4120598
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL4091591
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenNTNUI4016267
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855

Annonser

IOF Eventor