Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 29 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

Legendar (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Østgulen DeiszNydalens SK3623501
Bendik EliassenHalden SK3794260
Steinar KollerudLillomarka OL3984390
Esten KorenNydalens SK4024444
Einar MelsomHelsingin Suunistajat3980489
Ketil ÅstebølOppsal Orientering4136115

Ola (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarl Magnus BergeIL Koll4133344
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Olav EideBækkelagets SK4135307
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Mathias LinløkkenØstmarka OK4217022
Svein NygårdLillomarka OL4201059
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering4039111
Øystein PettersenNydalens SK4046462
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Eirik Svergja RustadBækkelagets SK
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Elias StubberudNydalens SK4042529
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Lars-Christian UngerNydalens SK4228268
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

Lokal (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK3885316
Mari AarsethNydalens SK3979366
Bjørn BendiktsenModum OL
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Stein BlomsethLillomarka OL3978889
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Aksel EideBækkelagets SK4210902
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Trude FixdalHeming Orientering4116026
Clara Gram-Knutsen WeiszNydalens SK4067930
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Bjørn HaugeNydalens SK4204228
Hanne Wærp HaugeNydalens SK4203527
Dag HauglandØstmarka OK4134003
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Torstein HoleNydalens SK3960960
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Asgeir LiumFet OL4041026
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK4090791
Bengt NiklassonNydalens SK4138822
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Alexander Smidt OlsenNydalens SK4125688
Halvor SongeBækkelagets SK
Per Christian StenshorneNydalens SK4129425
Endre StoksethNydalens SK
Helge StubberudNydalens SK3834447
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358

Rekrutt (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Bjørn Ivar NielsenTyrving IL4144358
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Emil SkaugNydalens SK213760
Boye WangensteenLillomarka OL4213799

Kari (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Mathilde RundhaugTyrving IL3022621
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering4035127
Hedvig ÅstebølTyrving IL3621646

Annonser

IOF Eventor