Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 22 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

Legendar (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNydalens SK
Brynjar Bakken AarskogNydalens SK165082
Alan CherryNydalens SK4225611
Håkon Jarvis DrageTyrving IL
Gunnar A FiskumTyrving IL4226890
Anders HaugskottOL Trollelg4191961
Steinar KollerudLillomarka OL3984390
Esten KorenNydalens SK4024444
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Einar MelsomHelsingin Suunistajat3980489
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering3620804
Torkil Eide SolstadNydalens SK3595295
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb4228995
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Martin VisterTyrving IL4134748
Morten WettergreenFossum IF4101077
Sebastian WettergreenFossum IF4125332

Ola (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL4133237
Jarl Magnus BergeIL Koll4133344
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3709573
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4212098
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Magne JutulstadBækkelagets SK
Trond KortnerØstmarka OK4089967
Mathias LinløkkenØstmarka OK4217022
Håvard MyhreBækkelagets SK
Svein NygårdLillomarka OL4201059
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering
Øystein PettersenNydalens SK4046462
Eirik Svergja RustadBækkelagets SK
Fredrik SteiwerLillomarka OL4118329
Elias StubberudNydalens SK4042529
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Lars-Christian UngerNydalens SK3846524
Christian VogelsangNydalens SK
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

Lokal (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Bjørn BendiktsenModum OL
Stein BlomsethLillomarka OL3978889
Bjørn ChristensenØstmarka OK
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Aksel EideBækkelagets SK4210902
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Karl Aasmund ErøyOK Moss
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Hege FeiringTyrving IL4203709
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Morten FredhOK Moss4114765
Clara Gram-Knutsen WeiszNydalens SK4067930
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Martin GranlyLillomarka OL4184495
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Reidunn HallanLillomarka OL4118170
Linda HanssenØstmarka OK
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Olav HasaasFossum IF4122115
Bjørn HaugeNydalens SK4204228
Hanne Wærp HaugeNydalens SK4203527
Dag HauglandØstmarka OK4134003
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Markus HirschBækkelagets SK4208393
Jappe HjelsethNydalens SK4090429
Torstein HoleNydalens SK3960960
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Håkon JendalFossum IF3885985
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3947157
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Janne KempasFossum IF3483153
Dag Håvard LarsenNydalens SK4107264
Asgeir LiumFet OL4041026
Espen LunøeNydalens SK4133906
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK4090791
Bengt NiklassonNydalens SK4138822
Marianne NjåsteinTyrving IL4197620
Anne Kristine NorderudTyrving IL4147815
Thor NorderudTyrving IL4147815
Nicolai NordstrandKlubbløs4228342
Morten RannemFossum IF
Christian ReuschHeming Orientering4223830
Fredrik SaugestadNydalens SK4228698
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Alexander Smidt OlsenNydalens SK4125688
Halvor SongeBækkelagets SK
Endre StoksethNydalens SK
Helge StubberudNydalens SK3834447
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569
Heidi TronbølFet OL4107504
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Carl Erik WasbergOppsal Orientering4133807
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402

Rekrutt (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK4135661
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK4126595
Inka Marte Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Jonas HirschBækkelagets SK4206520
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Emil SkaugNydalens SK213760
Simen ÅnensenOppsal Orientering

Kari (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK4123907
Tone Bergerud LyeNydalens SK4051140
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Mathilde RundhaugTyrving IL3022621
Oda ScheeleNydalens SK4194734
Marit Rønning SkoglundNydalens SK3089679
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Siri UlvestadNydalens SK4138079
Eira Skaarer WiklundNydalens SK4178018
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering4035127

Annonser

IOF Eventor