Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 21 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte deltakere.

D/H-10N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Søndervik LekveVaregg Fleridrett252273

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL247511

D11-13 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF239563
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

H11-13 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Heldal HersvikFana IL246952
Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL248328

D65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina SoligardBergens TF255563

D/H14-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Mikal Langhelle NordvikGneist, IL226197

D12-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

H12-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil HeksemFana IL223569
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089

D50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Kirsti LysakerFana IL191280

H65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Axel IngvaldsenTIF Viking253971
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

Åpen B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie DymbeGneist, IL503935
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett252225
Ina Hopland SkageGneist, IL82590

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Idun HeklandIL Gular197843

D17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HoleBergens TF245769

H50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tore JuvikIL Gular515249
Tore Svein NeseAskøy OL511097
Dag Terje RøenSamnanger IL237632
Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett247398
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb209722

Åpen AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bård HeklandIL Gular201844
Nina Marie UndelandSturla, IF506827

H17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag BøeVaregg Fleridrett197743
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Karl FremstadTyrving IL515017
Oskar HeksemFana IL247454
Magne KnudsenGneist, IL207802
Birk Bell LysakerFana IL211313
Brage Bell LysakerFana IL211903
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Tord StrandKongsberg OL510735
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408

Lagleder (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, IL502475

Annonser

IOF Eventor