Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 8 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 171 påmeldte deltakere.

D/H-10N (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bror Bakke-EllefsenTIF Viking253903
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Maria ChristenssonGneist, IL247484
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL247511
Maria Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Martine EnehaugTIF Viking195808
Levi Friis UrhaugTIF Viking185973
Frida Berg HaugenHordvik IL513614
Helene Hitland VangVaregg Fleridrett234174
Mattis KleivTIF Viking253906
Trygve LilleheilTIF Viking253934
Solveig Markhus WingeTIF Viking247378
Liam NielsenVaregg Fleridrett247605
Jonas Breistein PedersenTIF Viking247190
Anna Richter LorentzenTIF Viking247738
Felix Sjursen LangerfeldtTIF Viking247272
Gabriel StrømmeTIF Viking247732
Peder Kolskår ToppeTIF Viking246938
Harald Helmich TorgersenTIF Viking247091
Johan Eltvik VindfeldBergens TF60881
Karoline Eltvik VindfeldBergens TF60878

D11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Aurora Indrebø OtteråTIF Viking247834
Emilie Breistein PedersenTIF Viking247184
Katinka SannesTIF Viking195916

H11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn Manger MathisenTIF Viking254007
Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL248328
Aksel Richter LorentzenTIF Viking247739
Ole Helmich TorgersenTIF Viking248320

D/H17-N (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjartan BakkeTIF Viking
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Ragnhild Friis OttesenTIF Viking
Randi HoleBergens TF87062
Tanja KögelTIF Viking195880
Vigleik MathisenTIF Viking
Christian MeseckeTIF Viking195813
Inga Moen DanielsenTIF Viking
Andreas NielsenVaregg Fleridrett119344
Linda NielsenFana IL
Erik Rasmussen OtteråTIF Viking195797
Vidar PedersenTIF Viking185978
Elisabeth StrømmeTIF Viking195917
Bjarte ToppeTIF Viking253933
Jo TorgersenTIF Viking
Lene Eltvik VindfeldBergens TF60870
Søren VindfeldBergens TF60871
Ingeborg WingeTIF Viking195759

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lovise LitlekalsøyGneist, IL247613

H-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjert GrønnevetIL Gular244785

D11-13 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Livia Berbain FrøynesTIF Viking253932
Josefine BlomquistBergens TF239563
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Lea HagVaregg Fleridrett247458
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Live Albertsen MjeldeTIF Viking247370
Nora Sjursen LangerfeldtTIF Viking185971
Sigrid Eide TorgersenTIF Viking247077

H11-13 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund Kosmos Drangsland MjaavatnTIF Viking195807
Markus Heldal HersvikFana IL246952
Syver Tøllefsen HjelleTIF Viking253904
Aksel Eltvik VindfeldBergens TF74944

D65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF245670
Astrid OrmbergFana IL222630
Nina SoligardBergens TF255563

D/H14-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla Garshol AlbertsenTIF Viking195781
Ellen GrønnevetIL Gular244755
Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett247175
Kirsti LysakerFana IL191280

D12-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399
Emilie SolvikGneist, IL500167

H12-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Sjur GrønnevetIL Gular513426
Harald August GullaksenGneist, IL246840
Emil HeksemFana IL223569
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Peter StoltzVaregg Fleridrett224301
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

D50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL253917
Anne FjeldstadÅrstad IL241764
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Bjørg KocbachBergens TF180128
Ingrid SandvollGneist, IL507612

H65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL241763
John Olav AlvsvågFana IL91058
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Per HauglandÅrstad IL211480
Ragnar KayserFana IL207632
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF226059
Magne RaadalFana IL235218
Per VikaneFana IL221409
Per Bjarne VoldFana IL220842

Åpen B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Trygve DahleVaregg Fleridrett198082
May-Lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Birte NordeideGneist, IL222092
Ketil NummedalFana IL202154
Margrete SolvikGneist, IL500046

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Live GrønnevetIL Gular513616
Idun HeklandIL Gular213259
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF245668
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett256024

D17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett206290
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Rannveig NordhagenFana IL237735

H50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking511784
Tom Eirik EikangerIL Gular245738
Rune ErdalSamnanger IL92470
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett252225
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL206490
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett506340
Helge NysæterBergens TF191385
Dag Terje RøenSamnanger IL237632
Tor SørevikTIF Viking507951
Matti TorgersenBergens TF201948
Erik VikaneFana IL245750

Åpen AK (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Sturle Tolo NordeideGneist, IL211077
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Liv OrmbergGneist, IL241345
Linda RykkjeVaregg Fleridrett510281
Mariann ScheiTIF Viking222677
Lars Olav ToloGneist, IL236785

H17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AlsakerÅrstad IL89550
Sondre BataldenFana IL246969
Dag BøeVaregg Fleridrett197743
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Bård HeklandIL Gular201844
Geir HeksemFana IL504454
Oskar HeksemFana IL247454
Brage IversenBergens TF206538
Tobias KamenickyVaregg Fleridrett512756
Magne KnudsenGneist, IL207802
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett197930
Birk Bell LysakerFana IL211313
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Oskar NedreaasVaregg Fleridrett186116
Andreas NysæterBergens TF226165
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Tormod SkaugeIL Gular202182
Knut UtneFana IL222547

D19- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Kristine Bog VikaneFana IL510525

Lagleder (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BuanesTIF Viking203415
Ottar HaugenHordvik IL
Dagfinn HoleBergens TF216755
Oskar JohansenVaregg Fleridrett
Torhild Eide TorgersenTIF Viking

Annonser

IOF Eventor