Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 11 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 130 påmeldte deltakere.

D/H-10N (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bror Bakke-EllefsenTIF Viking253903
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Maria ChristenssonGneist, IL247484
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL247511
Martine EnehaugTIF Viking203415
Levi Friis UrhaugTIF Viking253935
Johan GjerstadVaregg Fleridrett222582
Ole GjerstadVaregg Fleridrett234477
Gjert GrønnevetIL Gular231202
Håkon Helmich PedersenTIF Viking253902
Malene IngvaldsenTIF Viking246877
Trygve LilleheilTIF Viking247840
Lovise LitlekalsøyGneist, IL247613
Solveig Markhus WingeTIF Viking247378
Liam NielsenVaregg Fleridrett247605
Jonas Breistein PedersenTIF Viking247190
Erik PrestegårdGneist, IL246835
Anna Richter LorentzenTIF Viking253905
Felix Sjursen LangerfeldtTIF Viking247272
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Gabriel StrømmeTIF Viking253934
Peder Kolskår ToppeTIF Viking246938
Harald Helmich TorgersenTIF Viking247091

D11-12N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Livia Berbain FrøynesTIF Viking253932
Eirin IngvaldsenTIF Viking247843
Henrikke Lund OlsenTIF Viking253935
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Aurora Indrebø OtteråTIF Viking247834
Emilie Breistein PedersenTIF Viking247184
Katinka SannesTIF Viking195916
Karen Serck-HanssenVaregg Fleridrett82121
Sigrid Eide TorgersenTIF Viking247077

H11-12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GrydelandFana IL246851
Markus Heldal HersvikFana IL246952
Asbjørn Manger MathisenTIF Viking254007
Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL248328
Bernhard OpedalFana IL225265
Aksel Richter LorentzenTIF Viking253906
Ole Helmich TorgersenTIF Viking248320

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Vold HydleVaregg Fleridrett

D11-13 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett246895
Josefine BlomquistBergens TF239563
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Erica Juliet EideFana IL246951
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Live Albertsen MjeldeTIF Viking247370
Nora Sjursen LangerfeldtTIF Viking185971
Emilie SolvikGneist, IL500167
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

H11-13 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett224195
Sigmund Kosmos Drangsland MjaavatnTIF Viking195807
Sondre EngtrøFana IL248544
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Peter StoltzVaregg Fleridrett224301
Vegard WollanFana IL213159

D/H14-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald August GullaksenGneist, IL246840
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399
Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett247175
Ingrid HellevangGneist, IL

D12-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

H12-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Sjur GrønnevetIL Gular212382
Emil HeksemFana IL223569
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

Åpen B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AksnesIL Gular209822

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Live GrønnevetIL Gular244785
Idun HeklandIL Gular213259
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF245668
Synne Marie SandviknesBergens TF245771

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel SkårOs Orienteringsklubb247262
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Bog VikaneFana IL510525

H17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Andreas DaleBergens TF201918
Oskar HeksemFana IL247454
Brage IversenBergens TF206538
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett197930
Birk Bell LysakerFana IL211313
Brage Bell LysakerFana IL211903
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Andreas NysæterBergens TF226165
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D19- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334

Ledsager (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla Garshol AlbertsenTIF Viking195781
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Rebecca BreisteinTIF Viking
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Ragnhild Friis OttesenTIF Viking
Ellen GrønnevetIL Gular244755
Randi HoleBergens TF87062
Håkon IngvaldsenTIF Viking206528
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Magne KnudsenGneist, IL207802
Tanja KögelTIF Viking195745
Eirik LilleheilTIF Viking173217
Christian MeseckeTIF Viking
Inga Moen DanielsenTIF Viking
Andreas NielsenVaregg Fleridrett119344
Linda NielsenFana IL
Birte NordeideGneist, IL222092
Turid NordåsFana IL
Erik Rasmussen OtteråTIF Viking
Vidar PedersenTIF Viking
Maria PrestegårdGneist, IL0
Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett
Bjørge SolliAskøy OL242433
Margrete SolvikGneist, IL500046
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Elisabeth StrømmeTIF Viking
Bjarte ToppeTIF Viking
Ingeborg WingeTIF Viking185978
Silje Gulbrandsen WollanFana IL251379

Lagleder (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BuanesTIF Viking203415
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Geir HeksemFana IL504454
Sturle Tolo NordeideGneist, IL211077
Torhild Eide TorgersenTIF Viking
Vibeke ØyeIL Gular222669

Annonser

IOF Eventor