Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 4 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 108 påmeldte deltakere.

D-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett246895
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Lovise LitlekalsøyGneist, IL247613
Karen Serck-HanssenVaregg Fleridrett82121

D13-15 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erica Juliet EideFana IL246951
Live GrønnevetIL Gular244785
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399
Idun HeklandIL Gular213259
Ingrid HellevangGneist, IL
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Emilie SolvikGneist, IL500167
Karoline StrandenesFana IL213524

D16-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF191281
Synne Marie SandviknesBergens TF191385
Kristine Bog VikaneFana IL510525

DN (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Livia Berbain FrøynesTIF Viking253932
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL247511
Eirin IngvaldsenTIF Viking247843
Malene IngvaldsenTIF Viking246877
Henrikke Lund OlsenTIF Viking253935
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Live Albertsen MjeldeTIF Viking247370
Aurora Indrebø OtteråTIF Viking247834
Emilie Breistein PedersenTIF Viking247184
Anna Richter LorentzenTIF Viking253905
Katinka SannesTIF Viking195916
Nora Sjursen LangerfeldtTIF Viking185971
Sigrid Eide TorgersenTIF Viking247077

HN (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bror Bakke-EllefsenTIF Viking253903
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Sigmund Kosmos Drangsland MjaavatnTIF Viking195807
Brage EngtrøFana IL249161
Levi Friis UrhaugTIF Viking253935
Gjert GrønnevetIL Gular244755
Håkon Helmich PedersenTIF Viking253902
Markus Heldal HersvikFana IL246952
Trygve LilleheilTIF Viking247840
Asbjørn Manger MathisenTIF Viking254007
Liam NielsenVaregg Fleridrett247605
Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL206399
Jonas Breistein PedersenTIF Viking247190
Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett223874
Aksel Richter LorentzenTIF Viking253906
Felix Sjursen LangerfeldtTIF Viking247272
Harald Helmich TorgersenTIF Viking247091
Ole Helmich TorgersenTIF Viking248320
Syver Tøllefsen HjelleTIF Viking253904
Henrik Hitland VangVaregg Fleridrett247499

H-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus DøskelandFana IL512413
Emil HeksemFana IL223569
Håkon SolvikGneist, IL226092

H13-15 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett224195
Sondre EngtrøFana IL248544
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett225456
Sjur GrønnevetIL Gular212382
Harald August GullaksenGneist, IL246840
Oskar HeksemFana IL247454
Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett247175
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879
Herman Vold HydleKlubbløs

H16-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Brage Bell LysakerFana IL211903
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Daniel SkårOs Orienteringsklubb209704

H19- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage IversenBergens TF206538
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Andreas NysæterBergens TF226165
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

Ledsager (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla Garshol AlbertsenTIF Viking195781
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Rebecca BreisteinTIF Viking
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Trond DøskelandFana IL894484
Ragnhild Friis OttesenTIF Viking
Ellen GrønnevetIL Gular
Frode Helmich PedersenTIF Viking
Håkon IngvaldsenTIF Viking206528
Sigrun Hitland JohannessenVaregg Fleridrett
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Tanja KögelTIF Viking195745
Christian LangerfeldtTIF Viking
Eirik LilleheilTIF Viking173217
Christian MeseckeTIF Viking195813
Inga Moen DanielsenTIF Viking
Andreas NielsenVaregg Fleridrett119344
Linda NielsenFana IL
Birte NordeideGneist, IL222092
Erik Rasmussen OtteråTIF Viking
Vidar PedersenTIF Viking
Anja RagvinVaregg Fleridrett
Margrete SolvikGneist, IL500046
Maaike van LangenFana IL509154

Lagleder (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BuanesTIF Viking203415
Bård HeklandIL Gular201844
Bjørge SolliAskøy OL242433
Torhild Eide TorgersenTIF Viking

Annonser

IOF Eventor