Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: tirsdag 21 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

B-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Julie FremstadIndre Østfold OK248318
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK507946
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871

AK-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil KarlsenTeam Jeløy515711

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Pedersen HolmskauFredrikstad SK507555
Erika Lind-LarsenOK Moss513390

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Pehrsen-LundeFredrikstad SK512058
Julie Sophie WoldOK Moss513960

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje HolmOK Moss513974
Tone Karina IngesenSarpsborg OL517433

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Bente LineIndre Østfold OK516583

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Peder HaugaardHalden SK515027
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Raúl FerraHalden SK515671
Lasse GrønHalden SK
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Sigurd Myhre AndreassenFredrikstad SK504573

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK510615
Lacho IlievHalden SK141052
Anders LundeVarteig OL234352
Egon LundsrudOK Moss508248

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK512661
Pål BackstrømHalden SK182029
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Ole IngesenSarpsborg OL510995
Terje LarsenHalden SK197853
Espen Vonen SvaeSarpsborg OL144608

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans HusebySarpsborg OL229443
Eirik NordbrødenHalden SK208173
Sture OttesenIndre Østfold OK512721

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald WibyeOK Moss205396

D 13-14 par (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK513599
Sofie Holm NedrebøOK Moss513396
Emma Aune JakobsenOK Moss513400
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK223703

H 13-14 par (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL234238
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Ralf Johannes G. HamreSarpsborg OL247055
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234506
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

Annonser

IOF Eventor