Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Agderkarusellen løp 4 (vest)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Agderkarusellen løp 4 (vest)
Arrangørorganisasjon: Søgne og Songdalen OK
Dato: onsdag 5 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

D-Lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279

H-Lang (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein CowardOK Sør193129
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK510877
Trygve Børte NomelandKristiansand OK512445
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Håvard WedegeKristiansand OK507607
Tor ÅmdalKristiansand OK246757

D-Kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Gro BørteKristiansand OK512809
Linn Carina DalandKristiansand OK510983
Hege Hennig LundeOK Sør226945
Bente MestadTorridal IL236393
Kristin MestadTorridal IL236508
Mette MestadTorridal IL236434
Ingvild MulenKristiansand OK510878
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK251362
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H-kort (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Kristian BirkelandBirkenes IL225002
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Oluf BøckmanKristiansand OK510876
Ulrik Mascali BöhmKristiansand OK247654
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK511474
Morten HulløenKristiansand OK191221
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Jakob JohannessenKristiansand OK213651
Nils Arne JohannessenKristiansand OK512690
Paul JohannessenKristiansand OK251357
Magne Reier JørgensenKristiansand OK255211
Roar MyhreKristiansand OK237895
Emil NygårdBirkenes IL225087
Kristen RibeSøgne og Songdalen OK510422
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857

D- B-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880

H C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Aamlid TrondsenBirkenes IL224905
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK239482
Erik RugslandBirkenes IL233790

H - Nyb (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Hennig LundeOK Sør147050

Annonser

IOF Eventor