Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubb KM-Stafett Østfold

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Klubb KM-Stafett Østfold
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 30 påmeldte lag.

Stafett (30)

NavnLagoppstilling
Fredrikstad SK 1
1Sondre Strømberg504385
2Mathias Pedersen Holmskau506568
3Ingrid Pedersen Holmskau507555
Fredrikstad SK 2
1Hilde Strømberg212232
2Jenny Danevad513599
3Syver Strand Gulbrandsen510529
Fredrikstad SK 3
1Isak Solberg213164
2Gaute Steiwer509350
3Linda Solberg500560
Fredrikstad SK 4
1Hedvig Scheele Søyland223703
2Vidar Solberg256294
3Carl Christian Strømberg504386
Fredrikstad SK 5
1Ingrid Sofie Hox Brynildsen513380
2Anders Brynildsen513382
3Anne-Sofie Hox Brynildsen513383
Halden SK 1
1Joel Bronebakk Johansson500290
2Andreas Johansson503361
3Ingrid Kronborg Bronebakk62771
Halden SK 2
1Håkon Bryggen242308
2Martin Bryggen516574
3Guro Bryggen202200
Halden SK 3
1Johan Fredrik Svendsby Braarud512648
2Ellen Kathrine Svendsby226460
3Inger Anne Svendsby Braarud512757
Halden SK 4
1Heidi Stokseth513325
2Bodil Helgerud505183
3Jens Erik Mjølnerød91161
Halden SK 5
1Bjørn Axel Gran181471
2Sigrid Schmitt Gran213211
3Henrik Julian Fontes Aarbu185942
Indre Østfold OK 1
1Bård Haugstvedt247088
2Anne Marie Solheim Haugerud207641
3Johan Haugstvedt234695
Indre Østfold OK 2
1Bente Line516583
2Sture Ottesen512721
3Øyvind Thømt512810
OK Moss 1
1Tuva Fosser Lundsrud507871
2Göran Winblad209717
3Magne Janitz513397
OK Moss 10
1Per-christian Hanslien513385
2Tore Bjørnerød511094
3Elisabeth Romcke502548
OK Moss 11
1Elisabeth Aune Jakobsen513391
2Martin Malmstrøm513962
3Anders Hovgaard Eisvang513399
OK Moss 12
1Elisabet Breimo502232
2Morten Breimo224630
3Knut Lindløv515186
OK Moss 13
1Charlotte Aune Bryne208926
2Erik Sandbæk121799
3Harald Lundhaug201916
OK Moss 14
1Inger Lindløv505703
2Martin Hovgaard Eisvang211642
3Håkon Klubnes198023
OK Moss 15
1Anita Rostveit253998
2Karl Aasmund Erøy255342
3Kjetil Karlsen515711
OK Moss 16
1Shirin Fahadi-Elmenhorst242390
2Tore Rytter Jakobsen209899
3Hege Rytter Jakobsen513393
OK Moss 2
1Tove Holm513973
2Tonje Holm513974
3Ole Johannes Nedrebø202989
OK Moss 3
1Elise Holm Nedrebø513395
2Sofie Holm Nedrebø513396
3Per Reidulf Holm513970
OK Moss 4
1Anders Rostveit Elmi512789
2Erik Rytter Jakobsen513966
3Emma Aune Jakobsen513400
OK Moss 5
1Selmer Løken511805
2Øystein Olsen89387
3Hanne Wold96146
OK Moss 6
1Trym Breimo255104
2Øyvind Løken511806
3Ida Elisabeth Finstad98012
OK Moss 7
1Olivia b. Hanslien513386
2Donatas Kontautas503666
3Stephen Roger Bryne513975
OK Moss 8
1Amanda B. Hanslien513978
2Egon Lundsrud508248
3Bente Fosser Lundsrud510666
OK Moss 9
1Helle Bach Hanslien242481
2Birk Breimo212377
3Harald Bauger516884
Sarpsborg OL 1
1Sigrid Hauge228373
2Arild Kirkerød242407
3Jesper Vonen Svae206027
Varteig OL 1
1
2
3

Annonser

IOF Eventor