Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 17 november 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte deltakere.

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Frida Hovgaard EisvangOK Moss242280
Anine LomeBækkelagets SK509355
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering251369
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Laila StenrudIndre Østfold OK246918
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering80968
Anna UlvensøenNydalens SK507856

H 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll511576
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Alan CherryNydalens SK511558
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993
Sondre LadimOK Moss503554
Olav LundanesHalden SK513000
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering503614
Vegard SagaTyrving IL207865
Halvor SaunesKongsberg OL195811
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099
Anders TiltnesTyrving IL507021
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL204669
Göran WinbladFredrikstad SK209717
Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK

H 17- A kort (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Audun BjerknesMåren OK501317
Børge BrenåsVarteig OL195673
Henning Bratland CarlsenOK Moss197030
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Morten FredhOK Moss208419
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Bård HaugstvedtIndre Østfold OK247088
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Donatas KontautasOK Moss503666
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Egon LundsrudOK Moss508248
Thomas RoskifteOK Moss501165
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557
Kristian StenrudIndre Østfold OK247535
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501253

Night & Fog Masters Men (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BendiktsenModum OL241797
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Tore BjørnerødOK Moss195675
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Dag BrenåsVarteig OL504028
Olav EideBækkelagets SK239048
Karl Aasmund ErøyOK Moss255342
Christian GrotnesTyrving IL221251
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Asle GudimIndre Østfold OK507773
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Gunnar HopeModum OL253955
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Ove MartinsenHauketo IF199744
Trond MøretrøNordre Follo Orientering221032
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering512801
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Erik SandbækOK Moss121799
Espen SvaeSarpsborg OL504395
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333

Night & Fog Masters Ladies (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Ingela HopeModum OL204656
Mona WattumOK Moss222167
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

D 13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Tyra Lilleholt KraugerudÅs-NMBU Orientering234275
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871

H 13-16 C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Anders Hovgaard EisvangOK Moss197132
Johan HaugstvedtIndre Østfold OK248321
Oskar HopeModum OL213031
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

Åpen C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BreimoOK Moss224630
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering245579
Reidar StenrudMåren OK510404
Erik UnaasIndre Østfold OK62325

Annonser

IOF Eventor