Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsserien finale

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsserien finale
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 25 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL242405
Olav Agnalt HeggenesTrøsken IL253008
Eira Bronebakk JohanssonHalden SK224738
Heine Ek HedlundTrøsken IL202168
Eldar HelgerudHalden SK253768
Ivar HelgerudHalden SK247065
Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss513388
Peter KahrsFredrikstad SK211191
Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK224867
Signe KjerkreitTrøsken IL247281
Marton KuritarFredrikstad SK248210
Sophia Lund-HaugenSarpsborg OL247215
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OL248296

D 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne November BjørkeHalden SK247356
Aisha Rostveit ElmiOK Moss513971
Frida HaldinHalden SK514892
Hanna HaldinHalden SK511100
Ada Misje-WoldFredrikstad SK247596
Olivia RoskifteOK Moss217795

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK513380
Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL507967
Elise Holm NedrebøOK Moss513395
Tora Marie KjerkreitTrøsken IL247284
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK229692
Jenny DanevadFredrikstad SK513599
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL507966
Sofie Holm NedrebøOK Moss513396
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Emma Aune JakobsenOK Moss513400
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Erle Elise WoldOK Moss513385

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK513381
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Ingrid Pedersen HolmskauFredrikstad SK507555
Erika Lind-LarsenOK Moss513390

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BryggenHalden SK242308
Aron Rostveit ElmiOK Moss513972
Tobias HaldinHalden SK514897
Aksel SolbergFredrikstad SK247862
Trym StrømbergFredrikstad SK502594

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss255104
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Anders Rostveit ElmiOK Moss512789
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504386
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL504395
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK512648
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss513399
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Ralf Johannes G. HamreSarpsborg OL247055
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234506
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuHalden SK185942
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK516574
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Audun NordbyFredrikstad SK507056

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Mathias Pedersen HolmskauFredrikstad SK506568

D 10-20 Utvikling (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK512757

H 10-20 Utvikling (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
William BarslundFredrikstad SK253447
Daniel KuritarFredrikstad SK247757

Ledsager (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BreimoOK Moss224630
Halvor KjerkreitTrøsken IL242386
Hanne WoldOK Moss

Annonser

IOF Eventor