Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintløp i Hjelmeland sentrum,

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintløp i Hjelmeland sentrum,
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: fredag 11 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Maria PettersenGanddal IL246779
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)249009
Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)227050
Anna TaksdalGanddal IL508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL514695

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Elias Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb234349
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996

Herrer - mellomlang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Ove OalandGanddal IL216734
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Leif Kjetil Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb250203
Erlend Widerøe HennigKlubbløs3278330
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Trond LamarkGanddal IL509448
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Erik LimaGanddal IL511681
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Sigurd Paulsen VieNTNUI506778
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI511578

Nybegynnerløype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb245283
Johan Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb224629

Annonser

IOF Eventor