Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM-Ultralangdistanse Fundingsland.

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM-Ultralangdistanse Fundingsland.
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 13 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Ellinor Heigre HauskenSandnes IL (Rogaland)

B-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Sølvi JacobsenLarvik OK246934
Olaug F MydlandEgersund OK511878
Maria PettersenGanddal IL246779

AK-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Kjetil Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb250203
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Per Bjarne MyhreVindafjord Orienteringslag222627
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137

AL-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar GraabakStavanger Orienteringsklubb505842
Kenneth MydlandEgersund OK510436

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering242512

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otilie OftedalÅlgård Orientering256291

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Alida OftedalÅlgård Orientering256290
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Anna TaksdalGanddal IL508199

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL514695

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)506402
Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)227050

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Anita SælevikVindafjord Orienteringslag507868
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering505592
Filip SveenHaugesund IL Orientering250206

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)512618
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)513618

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)513619

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb509090
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)512816
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb243829
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Erik LimaGanddal IL511681
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Sigurd Paulsen VieNTNUI506778
Kenneth WesterheimStord Orientering199736
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI511578

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Tormod KleppaLillehammer OK510329
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering511373
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)514711
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Ulric BjörckLarvik OK246926
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering189158
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL509448
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Henning SundbyGanddal IL225587
Oddvar TaksdalGanddal IL250209
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Annonser

IOF Eventor