Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Natt
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: torsdag 29 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 46 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per-Erik HoltFredrikstad SK
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Aurora Lucasen-PoppeFredrikstad SK247749
Ada Misje-WoldFredrikstad SK247596
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK223700
Christine RingstadFredrikstad SK
Aksel SolbergFredrikstad SK247862
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Ella Mathilde ThuveFredrikstad SK248028
Brage TukkensæterFredrikstad SK
Tørris TukkensæterFredrikstad SK247490

C-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089

B-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde PoppeFredrikstad SK203117

AL-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar ArnesenFredrikstad SK504607
Espen BekhusFredrikstad SK512708
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Thomas LieFredrikstad SK510440
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK510450

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK229692
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Guro OttesenFredrikstad SK212554

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte HusebyeFredrikstad SK212588
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine OlaussenFredrikstad SK91439

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK224756

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun NordbyFredrikstad SK507056

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FinstadFredrikstad SK223506

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK187227
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Sigurd Myhre AndreassenFredrikstad SK504573
Per OlaussenFredrikstad SK91439
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Vidar SolbergFredrikstad SK213312
Gaute SteiwerFredrikstad SK509350
Sindre ØsthagenFredrikstad SK250476

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK512661
Ole IngesenSarpsborg OL510995

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984
Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK165465

Annonser

IOF Eventor