Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til OSI/GeoForm Rankingløp 15

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 15
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 17 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

Lang (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622, 4112421
Andreas BarstadÅrvoll IL510658
Audun BerstadHeming Orientering237773, 4130084
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269, 221269
Anne DanielsenNydalens SK207677, 4114351
Steinar EastwoodLillomarka OL191287, 4122313
Are FagerhaugIL GeoForm510389, 4124129
Trude FixdalIL Koll190628, 4116026
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515, 3668092
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering510800, 4038550
Ståle HeitmannFossum IF4110029, 500614
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358, 4122206
Frank Åge KippernesFFI BIL510758, 4116349
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939, 4118535
Steinar LågVBIL505099, 4125142
Kristoffer NeslandTyrving IL216922
Selma Næss-UlsethNydalens SK62302
Per OsenVestre Akers SK508236, 3741048
Per Kristian OtterslandNydalens SK254658, 4115465
Ketil RisvollTelenor BIL201950, 4115549
Holger SchlaupitzIL GeoForm510637
Audun WeltzienHeming Orientering3027638, 199336

Mellom (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paula BerstadHeming Orientering507771, 3983533
Richard BlomFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag4119608
Morten DueMåren OK400286, 3950920
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering507671, 4090957
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573, 3812344
Øystein FlemmingÅrvoll IL237886, 4123287
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801, 3811528
Olav HasaasFossum IF192554, 4122115
Rune HultgreenIL GeoForm510555, 4126462
Wenche HultgreenTyrving IL186240, 4126660
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312, 3869732
Knut G KarlsenHeming Orientering221243, 4125365
Markus Knapp KongsbergTyrving IL4112587
Morten KongsbergTyrving IL4114377
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722, 4115770
Roar NydalRøyken OL228405
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359, 504293
Inge Sandstad SkrondalFet OL511808, 4112819
Tove StrandMåren OK4132361
Knut Hallgeir WikKlubbløs4126363
Milda ØhlckersTyrving IL4061453, 211551
Per ØhlckersTyrving IL199326, 3981321

Kort (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Regine BakstadHeming Orientering4117859, 4117859
Silja BerstadHeming Orientering211293, 3981180
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Bjørn EgnerHeming Orientering3887304
Jon C. FougnerHeming Orientering501326, 4118873
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534
Elena GrandLillomarka OL187012, 187012
Aina GrymyrHaugerud IF241772, 4115788
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723, 3880523
Per HaugenLillomarka OL206269, 4117289
Sigurd HaugerudIL GeoForm195810
Aleidis LøkenHeming Orientering400966, 4115259
Øystein MadsenHaugerud IF239500, 4121638
Anne Moian NydalRøyken OL501114
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599, 3869906
Knut Tore SolheimNydalens SK211261, 4119079
Terje ThrondsenNittedal OL503505

Annonser

IOF Eventor