Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterjukola 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterjukola 3
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 28 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

lang-A (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Elin BjervaLarvik OK510312
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Jesper FlogstadIL Hauken511299
Lars FremstadLarvik OK500246
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Øyvind HyllesethSkien OK248247
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tom KristensenLarvik OK507715
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Espen RaastadSkien OK211809
Eirik RavnanStokke IL502593
Frode RobertsenStokke IL507859
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

kort-A (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Morten AndresenOK Skeidi500673
Carl Ove BergOK Skeidi217123
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Jan GlittumOK Skeidi194707
Morten HamreIL Hauken510409
Hanne HerumOK Skeidi510526
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Espen JohnsenHedrum OL510744
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Dag KristensenOK Skeidi206256
Tonny LindquistOK Skeidi504612
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Kai MidtskogenBotne SK506682
Inger MørkSandefjord OK187238
Harald OmlandSkien OK507027
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Gro PedersenOK Skeidi504630
Annika van RaaijHedrum OL187291
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Anne Lise SagaKjose IL79064
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Per Einar StrømHedrum OL221210
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

C-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Ragnar HillestadLardal OL502481
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Oda Sæterdal LandmarkSkien OK
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Eli SæterdalSkien OK187091

Annonser

IOF Eventor