Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til GeoForm/OSI Rankingløp nr. 17

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: GeoForm/OSI Rankingløp nr. 17
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Nordre Follo Orientering
Dato: lørdag 31 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 121 påmeldte deltakere.

Fellesklasse (121)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering4133492
Harald AulieIL Koll204622, 4112421
Anne-Regine BakstadHeming Orientering4117859, 4117859
Lars BallangrudOppsal Orientering508999, 4137642
Atanaska BedelevaNydalens SK
Vidar BenjaminsenLillomarka OL512719, 3983566
Hallvard BergTyrving IL203634, 3780442
Hallvard BergeKlubbløs
Audun BerstadHeming Orientering237773, 4130084
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Richard BlomFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag4119608
Olle BoströmTyrving IL165079, 4041273
Georg A. BuggeKlubbløs501208, 4125308
Merete BuggeKlubbløs504227, 4116208
Tormod BøeVBIL4042628, 501470
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858, 3511102
Knut BårtveitBø OL4118725, 507062
Claus Frimann ClasenKlubbløs510438, 4150884
Anne DanielsenNydalens SK4114351
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Vidar ElvekrokEiker OL250218, 4119624
Andreas ErichsenNydalens SK503665, 4125738
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Bjørnar EspeLillomarka OL4151510
Kjetil EspedalNydalens SK501369, 4135315
Are FagerhaugIL GeoForm510389, 4124129
Eva FixdalHeming Orientering203425, 4123972
Trude FixdalHeming Orientering190628, 4116026
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering4116448
Øystein FlemmingÅrvoll IL237886, 4123287
Per FosserHeming Orientering4124541, 208714
Jon C. FougnerHeming Orientering501326, 4118873
Morten FredhOK Moss4114765
Brynjar FredheimLillomarka OL3882263
Jon FredriksenHauketo IF4134375
Hans Henrik FremmingHeming Orientering87024
Lars Erik GjeinFossum IF3868254, 241722
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664, 217664
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958, 214745
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670, 4143673
Martin GranlyLillomarka OL3941929, 181270
Aina GrymyrHaugerud IF4115788
Toril HallanLillomarka OL180923, 3786498
Mads Lyn HansenKlubbløs
Pål Woldstad HanssenEiker OL507670, 3852621
Per HaugenLillomarka OL206269, 4117289
Morten HeirFossum IF4015111
Ståle HeitmannFossum IF500614, 4110029
Tor HenriksenÅrvoll IL204689, 204689
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174, 4121448
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Marie Rygh HoltenNydalens SK221115, 4040853
Kjersti HovFossum IF506132, 4038709
Kirsti HugdahlNorsk Hydro BIL
Lise HugdahlLillomarka OL180262
Rune HultgreenIL GeoForm510555, 4126462
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237, 4099479
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520, 3987005
Harald IweIL GeoForm3947454
Svein S JacobsenTyrving IL508818, 3986007
Frode JohansenEquinor BIL510739, 4122834
Jon Ivar JuvikVålerengens IF192393, 4138905
Per KaarbyFossum IF233931, 4126173
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Øystein KildahlØstmarka OK4137006, 184248
Frank Åge KippernesFFI BIL4116349
Peter KlavenessMåren OK3979770
Odd KletteliBækkelagets SK500050, 500050
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939, 4118535
Odd Arne LianIL Koll4124459
Jørn LimiOppsal Orientering178318, 4131736
Aleidis LøkenHeming Orientering4115259, 400966
Knut Anders LøkenFossum IF215084
Klavs MadsenNydalens SK75025, 75025
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
Ove MartinsenHauketo IF199744, 4057972
Dagrun MelkildHeming Orientering197758, 4124418
Kristin MortensenIL Koll4125159
Trond MøretrøNordre Follo Orientering4137865
Anders NatåsKlubbløs3775830, 3775830
Mathias NipenBækkelagets SK186079, 4126470
Petter NæssOppsal Orientering506677, 3982220
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering217164, 4124640
Sindre OhmNordre Follo Orientering506786, 4115242
Tor A OmmundsenVBIL91477
Per OngstadKlubbløs0
Per Kristian OtterslandNydalens SK254658, 4115465
Erik PerssonOppsal Orientering4145983
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Tor RingstadHedrum OL506789, 4115978
Elisabeth RomckeOK Moss502548
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Sidsel SandelienHeming Orientering3984200
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL509000, 3982154
Erik SauarIL Koll1542430, 3885357
Fredrik SaugestadNydalens SK502706, 3906864
Holger SchlaupitzIL GeoForm510637
Roar SigurdsenRingnes BIL504293, 4030359
Solveig SikkelandTyrving IL508546, 3884020
Don SkantzeTyrving IL4040770
Kjersti SkantzeTyrving IL245627, 3885704
Knut Tore SolheimNydalens SK211261, 4119079
Bjørn SolhjemSørkedalens IF203008, 203008
Per Christian StenshorneNydalens SK247742, 4129425
Tove StrandMåren OK4132361
Rune TeiglandØstmarka OK506944, 2015
Anna Lina ToverudNordre Follo Orientering
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Tora VollsetHeming Orientering222093, 4126413
Marit VågsnesNordre Follo Orientering236733, 4123717
Dag WangLillomarka OL3945292
Hege WangLillomarka OL3944675, 503668
Espen WigaardOppsal Orientering502092, 4113189
Knut Hallgeir WikKlubbløs4126363
Gløer O WinsvoldSentrum OK204119, 3435260
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358
Morten ØdegaardLillomarka OL4124731
Milda ØhlckersTyrving IL211551, 4061453
Per ØhlckersTyrving IL199326, 3981321

Annonser

IOF Eventor