Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Langtur'n

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Langtur'n
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 25 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

LANG HERRER (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Philip FøyenEidskog OL8030990
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL234770
Antti JokinenBrandval/Kongsvinger OK421512
Trond KortnerØstmarka OK
Eivind LandeEidskog OL8030370
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering2801212
Lars TallhaugOK Øst
Bjørnar TollefsenOK Øst
Henry Michael ØdegaardOK Øst

MELLOM HERRER (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL408985
Hasse BergstrømTyrving IL324218
Leif BillingsøEidskog OL234542
Knut EngenRaumar Orientering9402901
Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK
Dag Arne LierIndre Østfold OK
Stein Arne NegårdVang OL438161
Sture OttesenIndre Østfold OK
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK
Jens-Henrik SimonsenOK Øst7070973
Martin SkytterenOdal OL - Orientering8085779
Tor SolbergseterAustmarka IL209988
Niklas StolpeEidskog OL421507
Tor StrandRaumar Orientering253861
Trond SyversenOK Øst
Svein ThorsbergGrue IL231118
Ole Petter VibekkenBrandval/Kongsvinger OK

MELLOM DAMER (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering681894
Julie Finsrud LandeEidskog OL1270576
Sylvi TallhaugOK Øst
Kristine Ø TollefsenOK Øst

KORT HERRER (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL421515
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL1593978
Asbjørn LandeEidskog OL1221007
Ragnar LandeEidskog OL
Jo RaabeBrandval/Kongsvinger OK
Lauritz StolpeEidskog OL421539
Jan SveenRaumar Orientering1004372
John TangenEidskog OL1888732

KORT DAMER (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering344286
Stine AustadRaumar Orientering342072
Ruth Malin DalGrue IL
Ida EngenRaumar Orientering9560074
Ane Eline HerlyngGrue IL229674
Laila Høiås HerlyngGrue IL234616
Mette SolbergseterAustmarka IL253639

LETT (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering234631
Elin FøyenEidskog OL1150990
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL1225868
Liv SimonsenOK Øst941901
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst730907
Tor SimonsenOK Øst941005

Annonser

IOF Eventor