Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterjukola 2, 75 år jubileumsløp NOF

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterjukola 2, 75 år jubileumsløp NOF
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 21 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

A-kort (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Morten AndresenOK Skeidi500673
Anniken AusenPorsgrunn OL241428
Elin BordøyHedrum OL187285
Brage EikåsSandefjord OK182096
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Benjamin GjoneSandefjord OK511848
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Knut GjoneSandefjord OK223921
Jan GlittumOK Skeidi194707
Hanne HerumOK Skeidi510526
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Espen JohnsenHedrum OL510744
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Tonny LindquistOK Skeidi504612
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Roger LysnesHedrum OL182119
Tone Sølie LysnesHedrum OL510751
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL222655
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Inger MørkSandefjord OK187238
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Harald OmlandSkien OK507027
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Gro PedersenOK Skeidi504630
Espen RaastadSkien OK211809
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Anne Lise SagaKjose IL79064
Tom SagaSkien OK207744
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Per Einar StrømHedrum OL221210
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

A-lang (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Elin BjervaLarvik OK510312
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Ole FlaattenOK Skeidi91507
Jesper FlogstadIL Hauken511299
Lars FremstadLarvik OK500246
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Henrik R HoltHedrum OL186936
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL246982
Tom KristensenLarvik OK507715
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Frode RobertsenStokke IL507859
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

C-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Jorunn Brun SagaSkien OK207864
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

Annonser

IOF Eventor