Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HOK-ranking 1/2021

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HOK-ranking 1/2021
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: søndag 11 april 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 126 påmeldte deltakere.

N2-åpen -8 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Berg-HestetræetAskøy OL247071
Maria ChristenssonGneist, IL226188
Frida Berg HaugenHordvik IL
Håkon Helmich PedersenTIF Viking253902

N2-åpen 10-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Livia Berbain FrøynesTIF Viking253932
Annabelle BergAskøy OL247396
Sigmund Kosmos Drangsland MjaavatnTIF Viking195807
Mathias Tapland FauskangerAskøy OL247402
Eirin IngvaldsenTIF Viking247843
Henrikke Lund OlsenTIF Viking253935
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213322
Aurora Indrebø OtteråTIF Viking185978
Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett223874
Aksel Richter LorentzenTIF Viking253906
Nora Sjursen LangerfeldtTIF Viking185971
Ole Helmich TorgersenTIF Viking248320
Sigrid Eide TorgersenTIF Viking247077
Syver Tøllefsen HjelleTIF Viking253904
Henrik Hitland VangVaregg Fleridrett247499

C-åpen 10-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EngtrøFana IL248544
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399
Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett222652
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Håkon SolvikGneist, IL226092

C-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingebjørg Bjørkaas MossigeAskøy OL247164

B-åpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett224195
Live GrønnevetIL Gular244785
Idun HeklandIL Gular213259
Synne Marie SandviknesBergens TF217047

D 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kornelia Bargård AarnesFana IL242356
Martine EnehaugTIF Viking195808
Ylva Berg HaugenHordvik IL
Anne HeksemFana IL248332
Malene IngvaldsenTIF Viking246877
Solveig Markhus WingeTIF Viking247378
Anna Richter LorentzenTIF Viking253905
Torill Sofie StenseideAskøy OL

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF239563
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Live Albertsen MjeldeTIF Viking247370

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Triana K NerhusIL Strand-Ulv223568
Emilie SolvikGneist, IL500167

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Anja HoleFørde IL225359
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Kristine Bog VikaneFana IL510525

H 9-10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bror Bakke-EllefsenTIF Viking253903
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Magnus DøskelandFana IL512413
Brage EngtrøFana IL249161
Lucas Tapland FauskangerAskøy OL247173
Nicholas Tapland FauskangerAskøy OL247450
Levi Friis UrhaugTIF Viking185973
Felix Sjursen LangerfeldtTIF Viking247272
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Harald Helmich TorgersenTIF Viking247091

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bargård AarnesFana IL242355
Brage Berg HaugenHordvik IL228444
Emil HeksemFana IL223569

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Sjur GrønnevetIL Gular212382
Harald August GullaksenGneist, IL246840
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GrønliFørde IL510755
Oskar HeksemFana IL213352

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Andreas DaleBergens TF201918
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett197930
Birk Bell LysakerFana IL211313
Brage Bell LysakerFana IL211903
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

Ledsager (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annemarie B. AarnesFana IL180017
Camilla Garshol AlbertsenTIF Viking195781
Kjartan BakkeTIF Viking
Bente Kristin BergHordvik IL
Marianne BergHordvik IL
Trude BjørkaasAskøy OL197153
Trond DøskelandFana IL894484
Lea HagVaregg Fleridrett247458
Ottar HaugenHordvik IL
Marianne HeksemFana IL508988
Frode Helmich PedersenTIF Viking
Norvald HestetræetAskøy OL119261
Dagfinn HoleBergens TF216755
Håkon IngvaldsenTIF Viking206528
Sigrun Hitland JohannessenVaregg Fleridrett
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Magne KnudsenGneist, IL207802
Ståle LeirenHordvik IL
Christian MeseckeTIF Viking
Geir MjaavatnTIF Viking
Inga Moen DanielsenTIF Viking
Knut J NerhusIL Strand-Ulv223859
Camilla NystuenAskøy OL
Erik Rasmussen OtteråTIF Viking
Anja RagvinVaregg Fleridrett
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Rannveig SolliAskøy OL500609
Iselin StenseideAskøy OL247464
Jo TorgersenTIF Viking
Maaike van LangenFana IL509154
Vibeke ØyeIL Gular222669

Lagleder (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BuanesTIF Viking
Kurt GrønliFørde IL508237
Helge HaugenHordvik IL
Bård HeklandIL Gular201844
Geir HeksemFana IL504454
Sveinung RykkjeHordaland199735
Bjørge SolliAskøy OL242433
Margrete SolvikGneist, IL500046
Torhild Eide TorgersenTIF Viking

Annonser

IOF Eventor