Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til SprintX3m løp 2 - Sprint by Night (Natt-O-toget)

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: SprintX3m løp 2 - Sprint by Night (Natt-O-toget)
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 7 november 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 148 påmeldte deltakere.

D 13-14 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK4133906
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb3807872
Marte EgerKongsberg OL3707791
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK4127528
Sigrid Schmitt GranHalden SK4135794
Martine Arntzen HaugØstmarka OK4125670
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Åse Valero KjerkreitHalden SK
Vilde Aakre LeistadSkien OK4057444
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL3833407
Una NastadAsker Skiklubb4110896
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK4112884
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Cathrine SognNotodden OL213087
Johanne StorhaugKonnerud IL4016861
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Clara WeiszNydalens SK4067930
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Minna Sofie WingstedtHalden SK4091195
Kristine WoldeneFossum IF3947991
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832

D 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora Christine HansenAsker Skiklubb4106357
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Maren HenriksenVang OL4123154
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering4106480
Mina Akiko JohnsenSturla, IF4025045
Tora KittilsenFreidig3729365
Una KittilsenFreidig3728110
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb4111555
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Emma Helene OlsenHalden SK4091922
Kaja PeikliTyrving IL4125720
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Julie Sophie WoldOK Moss4048104
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 13-14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL4117701
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Jens G. DybvikStokke IL195951
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Niclas GunnerødStokke IL4124970
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
August Hellerud SireKonnerud IL4023701
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3983731
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL4144853
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF3822137
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Gaute NysæterSkien OK4123519
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3886082
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK4005567
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Peter Telle-HansenTyrving IL4144572
Marcus WindvikSandefjord OK4112645
Jens WoldSturla, IF4107447
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

H 15-16 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK
Martin DybvikStokke IL195896
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4091997
Kidus GirmaElverum OK4042479
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Gabriel GjoneSandefjord OK4127544
Martin KaiserSturla, IF3658820
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Martin Nøkleby MellingRingerike OL4119939
Elias MosebekkHalden SK
Nils Anders NiklassonNydalens SK4138855
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Vilmer NybergAsker Skiklubb4122560
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Bjørnar PeikliTyrving IL4125258
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

Lagleder (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK
Bent Olav AamodtFredrikstad SK
Margareta BrynhildsenStokke IL
Steinar EastwoodLillomarka OL
Sturle FurlandSandefjord OK
Knut GjoneSandefjord OK
Sigrun GjoneSandefjord OK
Bjørn HaugeNydalens SK
Bernt HellerudKonnerud IL
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Håvard HågårdKonnerud IL
Pål Christian IngierdBækkelagets SK
Anders JohnsenSturla, IF
Stine KaiserSturla, IF
Thomas KaiserSturla, IF
William Martinsson VenAsker Skiklubb
Gisle NysæterSkien OK
Thomas OlsenAsker Skiklubb
Øystein RastadAsker Skiklubb
Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK
Jon SimonsenSandefjord OK
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK
Silje SyversenOppsal Orientering
Snorre VegganOppsal Orientering
Morten Herman VogtKonnerud IL
Toril WiigTyrving IL
Elisabeth WindvikSandefjord OK
Anja WingstedtHalden SK
Emil WingstedtHalden SK
Håkon WoldSturla, IF
Nina WoldeneFossum IF
Milda ØhlckersTyrving IL

Annonser

IOF Eventor