Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Mellom
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 17 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 91 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Maroni StavikByåsen IL247658

B-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HegstadByåsen IL97579
Solveig SæternesByåsen IL189054

C-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøy HagelidFreidig243955
Jørn NorheimFreidig247332

AK-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL504331
Håkon SæternesByåsen IL502484
Trond TaraldsenMalvik IL224322

AL-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig250601

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa BullByåsen IL228488
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL512817
Ingeborg EideByåsen IL509375
Ragnhild EideByåsen IL199600
Ingrid GulbrandsenNTNUI255261
Mari Støen GussiåsByåsen IL154630
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ane Malene KolstadFreidig511591
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beth Paludan CarlsenFreidig251575
Gøril EideByåsen IL199490
Mette Resell NolteFreidig188746
Jenny PerssonByåsen IL202145
Guro SundalByåsen IL253028

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik501818
Tone AlmåsIL Leik506670
Turid ArnesenByåsen IL503616
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL192378
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav MoxnessByåsen IL247318
Vegard SundalByåsen IL247309

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Johannes StordalByåsen IL225321

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ådne StordalByåsen IL225177
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494

H 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL225930
Einar EideByåsen IL209976
Bendik EliassenNTNUI500903
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Håkon HolstadFreidig512072
Mattis HoltFreidig179878
Mikkel HoltFreidig511593
Ulf Forseth IndgaardFrol IL508152
Ola KeiseråsIL Leik506688
Jonas KittelsenNTNUI254474
Jan KondulaNTNUI505167
Terje MaroniByåsen IL511453
Hans Petter MathisenNTNUI507039
Anton SjökvistFredrikstad SK500231
Jan SramotaNTNUI
Sverre Bang StøengNTNUI220919
Håvard Mo VaadalNTNUI509553
Anders VestølNTNUI509130
Sigurd Paulsen VieNTNUI506778
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Øyvind WiggenNTNUI500061
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

H 35- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Børge LeirenByåsen IL226224
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393
Fredrik PerssonWing OK507075
Skjalg StordalByåsen IL216910
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Marcus BullByåsen IL253135
Helge EriksenByåsen IL199601
Roar ForbordMalvik IL208600
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Arild HeggesetFreidig503919
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Kjell MaroniByåsen IL512453
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Snorre SæternesByåsen IL501485
Nils Olav VennevikFreidig508132
Anders WaageFreidig511415
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig251043
Gunnar ØsterbøFreidig506812

H10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL211964
Linus Fossum MalmringFreidig238054

D10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inga MoxnessByåsen IL247306

Annonser

IOF Eventor