Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Lygna skiO weekend - Hovedløp og NC mellom

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Lygna skiO weekend - Hovedløp og NC mellom
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 23 januar 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 126 påmeldte deltakere.

D 17- kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine RenardKongsberg OL3524451
Mette SpangbergKonnerud IL3960424

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK4123907
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Synne StrandLierbygda OL4067054
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll4120192
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL3809290
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831
Ingjerd SommerstadKongsberg OL
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

H 17- kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BerganKongsberg OL3829652
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering

H 17-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4134573
Arne BerganKongsberg OL4105953
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK4150868
Vegard RanestadHamar OK4046827
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL4120978
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL3910403
Eskil FrøislandVang OL4004586
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenNTNUI4016267

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergeHadeland OL4105003
Arnstein DaleOL Vallset/Stange4119871
Even ErlienGjø-Vard OL4119640
Kim Farnes HansenLierbygda OL4003547
Trond FlaskerudOL Toten-Troll4121141
Vidar GjelstadOppsal Orientering
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Håvard KvammeOL Toten-Troll3982741
Øyvind LienGjø-Vard OL4120002
Espen RøsteKongsberg OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Martin ØhmanGjø-Vard OL3980760
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Bjørnar TollefsenOK Øst4023453

H 16 HL (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL4153904
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering4098265
Simen Gløgård StensrudNittedal OL4048872
Jonas HickenIL Koll4041828
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Anders Næss-UlsethIL Koll3964582
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378

D 16 HL (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Tora KittilsenFreidig3729365
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Mari Ovidia RanestadHamar OK3723624
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 15 HL (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll4119863
August Hellerud SireKonnerud IL4023701
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Even LienGjø-Vard OL4120887

D 15 HL (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

H 14 HL (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL3828506
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll4108320
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL4049458
Ask Felland SætnanFossum IF3946688

D 14 HL (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrændenLillomarka OL3885977
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering3981958
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Elise RenardKongsberg OL3522695
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL4117222
Ida Øverli StøenLillehammer OK3890134

H 13 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll4120952
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345

D 13 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376

H -12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathis RenardKongsberg OL3523008

D -12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering4048021
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll
Stian LillegårdLillomarka OL4115499

Trener/Lagleder (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenOppsal Orientering3636784
Bjørn BaklidKonnerud IL3962628
Erik BorgIL Koll4117198
Magne BrændenLillomarka OL
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Frank FinstadRaumar Orientering
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Bernt HellerudKonnerud IL
Pål Christian IngierdBækkelagets SK4106514
Astrid KravdalGjø-Vard OL3951092
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL3951969
Katrine Finstad LandTyrving IL4118386
Tore LindaasElverum OK
Audun SanderudLillomarka OL4094363
Torben SkovlystKongsberg OL
Merete StøenLillehammer OK
Inger SvalandOL Vallset/Stange3831732

Annonser

IOF Eventor