Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til GeoForm/OSI Rankingløp nr 16

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: GeoForm/OSI Rankingløp nr 16
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 24 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 128 påmeldte deltakere.

Lang (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK3885316, 204849
Lars BallangrudOppsal Orientering508999
Hallvard BergTyrving IL203634, 3780442
Jarl Magnus BergeIL Koll4133344, 227062
Ketil BergeVestre Akers SK205708, 3887155
Audun BjerknesMåren OK501317, 3846482
Anders BruvikMåren OK508907, 4132080
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858, 3511102
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317, 506792
Anne DanielsenNydalens SK4114351
Guttorm EggeIL GeoForm210110, 4041869
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Are FagerhaugIL GeoForm510389, 4124129
Britta FismenFossum IF225242, 3947934
Jostein Bø FløystadKlubbløs4122248
Jon FredriksenHauketo IF4134375
Øyvind GrandumIL GeoForm207696, 3852431
Bjørn GrindeIL GeoForm506358, 3780350
Morten HeirFossum IF255266, 4015111
Stig HeirAsker Skiklubb503561, 3965050
Ståle HeitmannFossum IF500614, 4110029
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL206304, 3959723
Thor HobækGassecure BIL3945987
Sigurd HobølOppsal Orientering4055117
Alma Rygh HoltenNydalens SK4041398
Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL186864, 3912474
Eirik JørgensenTyrving IL211243, 3708575
Øystein KildahlØstmarka OK184248, 4137006
Frank Åge KippernesFFI BIL510758, 4116349
Sondre KongsgårdNydalens SK
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939, 4118535
Jørn LimiOppsal Orientering178318, 4131736
Asgeir LiumFet OL509002, 4041026
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807, 4041463
Harald Østgaard LundIL GeoForm192993, 4125498
Niels Peter Lyng-OlsenKlubbløs
Steinar LågVBIL505099, 4125142
Klavs MadsenNydalens SK75025
Thor MellaOppsal Orientering3983731
Terje MelsomFossum IF183681, 4040879
Johan MyglandIL GeoForm4116430, 510675
Trond MøretrøNordre Follo Orientering4137865
Geir NummedalIL GeoForm4121794
Anne Moian NydalRøyken OL501114
Roar NydalRøyken OL228405
Selma Næss-UlsethNydalens SK62302
Ketil RisvollTelenor BIL201950, 4115549
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663, 4052296
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm504084, 4118253
Per Christian StenshorneKlubbløs247742, 4129425
John Kasper SvergjaNydalens SK510301
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740, 4041794
Dag WangLillomarka OL3945292
John YtternesNordre Follo Orientering221152, 3940640

Mellom (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL181043, 4125050
Rune BergeTyrving IL507702
Roar BjordalOppsal Orientering4029849
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering4040093, 222337
Christophe DefrasneKlubbløs178191
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575, 4114716
Hege FeiringTyrving IL3880754, 186189
Øystein FlemmingÅrvoll IL4123287, 237886
Lars Erik GjeinFossum IF241722, 3868254
Roy GjerdingOK Moss504397, 3971561
Martin GranlyLillomarka OL181270, 3941929
Pål Woldstad HanssenEiker OL507670, 3852621
Knut Edvard HellandØstmarka OK510694, 3813052
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174, 4121448
Wenche HultgreenTyrving IL186240, 4126660
Svein S JacobsenTyrving IL508818, 3986007
Elin KallesonOppsal Orientering223923, 3981172
Mari KallesonOppsal Orientering206250, 3981305
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Per Arne KarlsenØstmarka OK223502
Markus Knapp KongsbergTyrving IL4112587
Morten KongsbergTyrving IL4114377
Arne KongsnesOppsal Orientering500563
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765, 504688
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722, 4115770
Ove MartinsenHauketo IF199744, 4057972
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001, 3778594
Johan MattssonLillomarka OL502339, 4136578
Stein MellaOppsal Orientering4055489, 204225
Ola NilsenOppsal Orientering219489, 3979960
Erlend NydalNTNUI132701
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935, 4047791
Roar SigurdsenRingnes BIL504293, 4030359
Don SkantzeTyrving IL245626, 4040770
Kjersti SkantzeTyrving IL245627, 3885704
Inge Sandstad SkrondalFet OL511808, 4112819
Erlend SommerheinFossum IF204608, 3977451
Pål SommerheinFossum IF3984937, 401132
Tove StrandMåren OK4132361
Torgeir StrandhagenRøyken OL4116521
Rune TeiglandØstmarka OK506944, 2015
Kjersti ThoStabæk IF87562, 4124293
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222, 4123303
Anna Lina ToverudNordre Follo Orientering4114765
Heidi TronbølFet OL177962, 4107504
Amund Kortner VogtØstmarka OK4089967
Heidi VogtØstmarka OK3813904
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801, 3940608
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358, 507044
Morten ØdegaardLillomarka OL4124731
Milda ØhlckersTyrving IL211551, 4061453
Per ØhlckersTyrving IL199326, 3981321
Sofia ØhlckersTyrving IL245761, 4062832

Kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering4133492
Hasse BergstrømTyrving IL505395, 3950599
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Max Bryhn BergstrømTyrving IL111111
Simen Bryhn BergstrømTyrving IL214919
Jon C. FougnerHeming Orientering501326, 4118873
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb4122594
Hege GunnerødIL GeoForm999999, 4121786
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723, 3880523
Marie Rygh HoltenNydalens SK4040853
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237, 4099479
Kjetil JacobsenHamar OK3978764, 181702
Magnus JacobsenKlubbløs
Øystein MadsenHaugerud IF239500, 4121638
John Thomas PetersenNittedal OL184542, 3778685
Solveig SikkelandTyrving IL508546, 3884020
Knut Tore SolheimNydalens SK211261, 4119079
Terje ThrondsenNittedal OL503505
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391
Hege WangLillomarka OL503668, 3944675

Annonser

IOF Eventor