Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt AOOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt AOOK
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 13 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 223 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK224909
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering225042
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering507772
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Herman VeslumOppsal Orientering246988

C-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering224219
Halvor SongeBækkelagets SK

C-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

B-åpen 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli AspelundNydalens SK4133203
Assaf Bar-NathanLillomarka OL509032
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Elise HafskjoldNydalens SK207342
John Harald JohansenOppsal Orientering
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Trond K NylandNydalens SK4134284

AK-åpen (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Harald BakkeFossum IF511852
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Thomas BedinIndre Østfold OK511790
Lars BenestadIK Grane Arendal Orientering168490
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Øystein FlemmingÅrvoll IL237886
Anders FlågenHeming Orientering510410
Jon FredriksenHauketo IF89523
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Morten HeirFossum IF178354
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Dag Helland-HansenTyrving IL254693
Jan Tore HenriksenNydalens SK206304
Torstein HoleNydalens SK197809
Øystein HoloFossum IF502112
Håkon JendalFossum IF214746
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Einar LunøeNydalens SK177011
Karl-Johan MalmbergTyrving IL199327
Svein NygårdLillomarka OL229680
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL511455
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Alexander Smidt OlsenNydalens SK506672
Pål SommerheinFossum IF401132
Per Christian StenshorneNydalens SK
Leif StørmerFossum IF203638
Anne Stine TaraldlienFet OL247920
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

AL-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Didrik BredesenLillomarka OL245299
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Olav EideBækkelagets SK239048
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Runar HafskjoldNydalens SK214915
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133
Are KristiansenTyrving IL502380
Asgeir LiumFet OL509002
Erik PaulsrudIL Koll510709
Morten WettergreenFossum IF504085

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv KeyserOppsal Orientering247762
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Ingeborg RøhjellOppsal Orientering225029
Helene ScheeleNydalens SK211807
Ane Risstad SundnesOppsal Orientering233642

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040

D 15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eileen BjanesTyrving IL508807
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb500272
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Vida Helland-HansenTyrving IL511344
Signe HoloFossum IF193896
Linnea HolstTyrving IL512057
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Kaja PeikliTyrving IL507649
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Gunde TumelionisFossum IF228473
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747

D 17-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK187124
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Ea LunøeNydalens SK502930
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575
Oda ScheeleNydalens SK501067
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920
Solveig BlandkjennTyrving IL512210
Kristine FjeldboTyrving IL508140
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520
Ingjerd MyhreTyrving IL200004
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Anna UlvensøenNydalens SK507856
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnesenOppsal Orientering224716
Andreas N AspelundNydalens SK4134821
Oscar K. EnggravOppsal Orientering224868
Erling Melvær EttestølOppsal Orientering212618
Sondre HafskjoldNydalens SK244039
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Sigurd Bjella UnnebergOppsal Orientering247851
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Aksel EideBækkelagets SK204533
Eskil HafskjoldNydalens SK213784
Markus HirschBækkelagets SK212251
Sigurd HobølOppsal Orientering511305
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK203228
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Erlend SommerheinFossum IF204608
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440

H 15-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Torbjørn LundebyLillomarka OL233680
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466
Børge Nilsen BergFossum IF511796
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Bjørnar PeikliTyrving IL507648
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263

H 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Gaute BerganNydalens SK502486
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011
Birk Felland SætnanFossum IF225464
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832

H 21- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294
Simen BallangrudOL Toten-Troll511576
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Anders BjergaardNydalens SK221214
Olle BoströmTyrving IL165079
Kenneth BuchNydalens SK186164
Alan CherryNydalens SK511558
Sindre Østgulen DeiszNydalens SK504503
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Karl FremstadTyrving IL211281
Eskil Sande GullordBækkelagets SK159946
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Haakon IngvaldsenNittedal OL511646
Espen JakobsenTyrving IL504561
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993
Magne JutulstadBækkelagets SK221404
Steinar KollerudLillomarka OL187119
Trond KortnerØstmarka OK181802
Jegor KostylevIFK Mora OK158309
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Ivar LundanesTyrving IL200904
Einar MelsomHelsingin Suunistajat507072
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Daniel RoosTyrving IL508563
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Nicolas SimoninBækkelagets SK509047
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Jørn SundbyLarvik OK504453
Anders TiltnesTyrving IL507021
Anders VisterNydalens SK209926
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL204669

Publikum (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GihleOppsal Orientering174120
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Geir JacobsenLardal OL141077
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering228084
Kristine RomørenFossum IF225232
Frank SolemOppsal Orientering

Skygge (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind HirschBækkelagets SK
Christina Krohn SkjævelandOppsal Orientering
Silje SyversenOppsal Orientering500593
Espen Bjella UnnebergKlubbløs
Trinelise VeslumOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor