Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Løten Mølles Høstløp 2020

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Løten Mølles Høstløp 2020
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 24 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 111 påmeldte deltakere.

Gør stutt damer (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Maja HaugereidVang OL234389
Minna HaugereidVang OL234535
Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange247465
Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange224165
Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange204763
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Esther StenbergVang OL247254
Mari StenbergVang OL217811

Gør stutt herrer (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag178162
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Knut MartinsenRingsaker OK207749
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag246993
Håkon Gjessing SkjesetVang OL247257

Stutt damer (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BakkenKlubbløs
Bente GrøndalenHamar OK502992
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange
Oddveig Anne SagbakkenLøten o-lag87094
Rønnaug SagbakkenLøten o-lag87091
Eli StensliLøten o-lag501070
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

Stutt herrer (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Terje MalmHamar OK500407
Thomas MartinsenVang OL60929
Karl Petter OpsahlLøten o-lag227721
Kristian PaulsenOL Vallset/Stange224841
Odd RiseRingsaker OK204851
Einar StensbyLøten o-lag505805
Helge StorsveenLøten o-lag201838
Jan SveenRaumar Orientering501365
Halstein ØdegårdLøten o-lag234825
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Mellom damer (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Jevne ArnesenTyrving IL500398
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Mina Bleken RudVang OL213580
Tone Bleken RudVang OL173480
Lis DæhliLøten o-lag181113
Ida EngenRaumar Orientering228076
Anne-Guri JevneHamar OK503140
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Celine VistedGjø-Vard OL247336
Bodil WiikHamar OK501516
Valentina ZolotukhinaKlubbløs241310

Mellom herrer (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK202026
Simen Jevne ArnesenHamar OK181671
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Knut EngenRaumar Orientering228075
Trond FeiringHamar OK511556
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik HaugenRingsaker OK92338
Tore JørgensenHamar OK215634
Andreas KvammeOL Toten-Troll223815
Einar LundHamar OK60530
Kjell Magne NordviGrue IL501926
Stein NordviElverum OK506958
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag508921
Knut SkjesetVang OL506948
Tore StensethLøten o-lag217264
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Tore Gustav TomterKlubbløs203457
Ove TåsåsenKlubbløs227609
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Ole Hans ØieLøten o-lag180930
Trond ØieLøten o-lag249032
Harald ØstbyeElverum OK512602

Lang damer (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Anne Marit BordalRingsaker OK215180
Emma DåsnesVang OL213609
Maren HenriksenVang OL511449
Sofie JohanssonVang OL211191
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Mari Norstad OpsahlNorsk Tipping BIL67380
Nina SmestadLøten o-lag501471
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL4120804
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

Lang herrer (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL190259
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Kenneth BilstadVang OL220950
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Håkon DåsnesVang OL215534
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Ove HaugereidVang OL188987
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Einar LienLøten o-lag480070
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Kjetil LivenLøten o-lag504701
Stein Arne NegårdVang OL507609
Trond OlsenLøten o-lag235810
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Jan Ola PedersenVang OL506425
Anders SkjesetVang OL501416
Erik SlettumGjø-Vard OL506783
Simen SmestadLøten o-lag207863
Pål StenbergVang OL217007
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Svein ThorsbergGrue IL222088

Annonser

IOF Eventor