Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint Buskerud

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint Buskerud
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 17 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 192 påmeldte deltakere.

D 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Maja Randa GjerdenEiker OL
Nila HillerenEiker OL213809
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL211859
Marie Watterdal SyrstadKongsberg OL507766
Anneli Heien SælebakkeEiker OL244008

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Martine RøkebergEiker OL244009
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Julie WoldSturla, IF213059
Line Zürcher-GretteEiker OL244010

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL511441
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Kari KollstrømRingerike OL224869
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Elise RenardKongsberg OL238174
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF507448
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603

D 17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Helene EgerKongsberg OL215112
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Therese HaareKonnerud IL80034
Marlin HaavengenNTNUI510560
Åsne HaavengenKongsberg OL510900
Anita HillerenEiker OL250365
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Anette JuveliKonnerud IL198905
Tiril KihleKonnerud IL212654
Hedda KjeldsenSturla, IF500401
Maren KoplandModum OL86844
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Celine RenardKongsberg OL505844
Eline SchjervenLardal OL192960
Ragnhild SkalstadSturla, IF
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Inger-Mina Heien SælebakkeEiker OL247962
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Nina Marie UndelandSturla, IF506827
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Monica BerglundRingerike OL507952
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Hilde HovdenakEiker OL191353
Karen Backe LangumRingerike OL221512
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Heidi MyklemyrEiker OL200390
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Jorun RuudAsker Skiklubb508100
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324
Mette SpangbergKonnerud IL507652
Hanne Løver ThonModum OL501171
Merete UndelandSturla, IF507843
Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF188450

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL511592
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Sirpa LiljaModum OL198084
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Marianne SpanliLierbygda OL508903

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Mathis RenardKongsberg OL209723
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF233605
Herman Finstad LandTyrving IL213288
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF233937
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Sebastian RøkebergEiker OL213583
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jens WoldSturla, IF211942

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Martin KaiserSturla, IF222549
Reidar KollstrømRingerike OL212277
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Niklas Lilja GrønhovdModum OL77375
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL250392
Lukas KlausenSturla, IF512209
Steinar LandeBø OL227677
David LøverModum OL221340
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Espen RøsteKongsberg OL204757
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Johan Kristian UndelandSturla, IF504110
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
Philippe ZürcherEiker OL

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BrynildsenEiker OL500591
Stig InstanesSturla, IF209843
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Ola LestebergKongsberg OL211224
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Stian RøkebergEiker OL250607
Morten Herman VogtKonnerud IL505847

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering507093
Olav BakkenØstmarka OK203514
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL216683
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Lars EnerhaugenModum OL211550
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Anders GustafssonSturla, IF213015
Gunnar HopeModum OL253955
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Knut Ivar KollstrømRingerike OL220721
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Stig MellingRingerike OL215004
Yngve MobråthenBotne SK192453
Terje W. PettersenKonnerud IL508912
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Roger WiikSturla, IF205502

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AndersenEiker OL511799
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Leif ErikssonModum OL87006
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL227680
Geir Holm GundersenKonnerud IL512780
Harald HoviSkien OK239501
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Per SchancheAsker Skiklubb511370
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BakkeNedre Sigdal IF202179
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Ragnar HillestadLardal OL502481
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Helge RevhaugRingerike OL510674
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Steinar RuudKonnerud IL511475
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Vilje HillerenEiker OL213682
Simen Økern HågårdKonnerud IL86372
Erlend Watterdal SyrstadKongsberg OL247185
Ovidie Heien SælebakkeEiker OL
Eira Zürcher-GretteEiker OL243933

Annonser

IOF Eventor