Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM natt

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: fredag 24 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 218 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag3651247
Henriette BergLøten o-lag3998945
Emma DåsnesVang OL4080685
Mari EidsmoFreidig4195012
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF4194551
Frida Hovgaard EisvangOK Moss4049466
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4194742
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4116844
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø4107470
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn4052890
Anja HoleFørde IL4042164
Linnea HolstTyrving IL4021150
Une HoltermannPorsgrunn OL4202008
Hedda KjeldsenSturla, IF4200366
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ane Malene KolstadFreidig4064721
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL3934957
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK4057782
Alva Marika NiklassonNydalens SK4193660
Solveig Pehrsen-LundeFredrikstad SK4204285
Kaja PeikliTyrving IL4125720
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3224796
Ida Olea SolliMo OK
Mathea Spets StorhovFreidig4044210
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)3986742
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK4226445
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Pia Young VikNydalens SK3993128
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK4187605
Inga Skaarer WiklundNydalens SK4171138
Julie Sophie WoldOK Moss4048104

D 19-20 E (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK4044541
Christiane Ruud BøckmanNTNUI3940707
Åsne HaavengenNTNUI4167300
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK4123907
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381
Karen Hoel JomaasFossum IF4090684
Mina JørgensenTyrving IL4058368
Tina KallesonOppsal Orientering
Ane Sofie KroghNTNUI3916764
Ingrid LamarkGanddal IL3983715
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Oda ScheeleNydalens SK4194734
Idunn StrandNTNUI3692209

D 21-E (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK4046280
Karoline AuneNTNUI4136404
Hedda Raadal BjørloNTNUI4187704
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Lone BrochmannNydalens SK4187985
Ane DyrkornNTNUI4195772
Ragnhild EideByåsen IL3996592
Aurora FossøyBø OL4135885
Emma GreenHeming Orientering4131744
Ingrid GulbrandsenNTNUI4169678
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI3885118
Ingrid LundanesNTNUI4194403
Tone Bergerud LyeNydalens SK4051140
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering
Marte NarumNydalens SK3980752
Anne M Hausken NordbergNydalens SK4133138
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3965209
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Åsne Skram TrømborgBækkelagets SK
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Siri UlvestadNydalens SK4138079
Hanne VassendNTNUI
Emilie WestinNydalens SK4211553
Kjersti Adéla WestinNydalens SK3987047

H 17-18E (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK
Axel AaldeNydalens SK4134573
Erlend AuneByåsen IL4134557
Herman Lien BackstrømHalden SK4122818
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Peder BryggenHalden SK4131579
Johan EgerKongsberg OL3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig4049920
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4130696
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Emil GrønliFreidig4213146
Peder HaugaardHalden SK4149456
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)4123782
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4212098
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)4124046
Lukas KlausenSturla, IF4116125
Sondre LadimOK Moss3980679
Øyvind LamarkGanddal IL3978814
Kristian Juell LarsenTyrving IL3659166
Oliver LarsenMo OK3923406
Emil Reinertsen LeroyerFreidig4211314
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Mats LindaasElverum OK4150868
Halvor LøkenKongsberg OL4210464
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)4122883
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Trygve Børte NomelandKristiansand OK4048716
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK4120598
Sivert PoppeHalden SK3983137
Vegard RanestadHamar OK4188835
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)4125761
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Sigurd Saxe SandvikHalden SK
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL4120978
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Birk Felland SætnanFossum IF4190831
Brage TakleKristiansand OK4049250
Iver Dalsaune ThunFreidig4044731
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø4194940
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL4192233
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766

H 19-20E (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL4055182
Marius BakkeFossum IF4206488
Cornelius BjørkBækkelagets SK4191078
Linus BjørkeHalden SK
Herman BrunborgNittedal OL3810975
Bendik EliassenHalden SK3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Jonas GrønliFreidig4214326
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK4213153
Jakob HjelsethNTNUI3965977
Håkon HolstadFreidig4055224
Henrik R HoltHedrum OL3905296
Mikkel HoltFreidig4125555
Isak JonssonNydalens SK4195038
Vegard KittilsenFreidig4195210
Halvard KornmoPorsgrunn OL4155214
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK4192464
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Tamás NédaTyrving IL4130019
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Lars SandstadFreidig3802295
Simen Spets StorhovFreidig4041687
Nils TveiteNTNUI3981974
Anders VestølNTNUI3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI4191367
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI4050373

H 21-E (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNydalens SK4229381
Henrik Fredriksen AasNTNUI4075099
Sander ArntzenNTNUI3978780
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK4190070
Isak BergsetFrol IL4037719
Håkon Raadal BjørloNTNUI4189205
Dag BlandkjennKristiansand OK4194080
Eirik Langedal BreivikNTNUI3985207
Anders Tiltnes BrokstadTyrving IL
Alan CherryNydalens SK4225611
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI4056321
Sebastian DalandKristiansand OK4219382
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Sindre Østgulen DeiszNydalens SK3623501
Håkon Jarvis DrageTyrving IL3980869
Mats EidsmoFreidig4191656
Bjørn EkebergTyrving IL4042651
Karl FremstadTyrving IL4141453
Johan GrahnNTNUI
Erling GrammeltvedtOK Skeidi
Olav Milian Schmitt GranNTNUI4024816
Vegard GulbrandsenNTNUI4122255
Anders HagaNydalens SK4207098
Anders HaugskottOL Trollelg4191961
Aslak HeimdalNTNUI4156824
Audun HeimdalNTNUI4193835
Øyvind HelgerudHalden SK4045258
Niels Christian HellerudHalden SK
Sven HellmüllerBækkelagets SK
Erling HjermstadNTNUI4117024
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Trond KortnerØstmarka OK4089967
Olai Stensland LillevoldNTNUI4191318
Olav LundanesHalden SK4043444
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK3689411
Hans Petter MathisenNTNUI4047338
Anders NordbergNydalens SK4138111
Anders Felde OlaussenBø OL3599248
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering3620804
Dag Steinar RagvinBø OL
Sander H. RogndokkenNTNUI4193777
Ludvig RødnesOppsal Orientering4108130
Oskar RøenVaregg Fleridrett4153706
Lars SolliMo OK
Torkil Eide SolstadNydalens SK3595295
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb4228995
Oskar Spets StorhovFreidig3983350
John Kasper SvergjaNydalens SK3994746
Andreas SølbergIL Leik4206546
Rasmus Rørholt TheisenNydalens SK4004222
Thomas TubbehaugenOK Moss3895018
Anders VisterNydalens SK4055869
Thorstein WangNTNUI3946282
Håvard WedegeKristiansand OK4006789
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL4228060
Johan Christie ØrkeNTNUI3986379
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK4192175

Annonser

IOF Eventor