Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Huldersprinten - KM Natt

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Huldersprinten - KM Natt
Arrangørorganisasjon: Fet OL
Dato: tirsdag 21 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 89 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering4116067
Sondre TaraldlienFet OL4136990

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604
Silje TaraldlienFet OL4137220

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inka Marte Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Elise Nygård ThorsengFossum IF3823960
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Eira Skaarer WiklundNydalens SK4178018

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BerntzenFet OL4204624
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Linnea HolstTyrving IL4021150
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Kaja PeikliTyrving IL4125720
Oda ScheeleNydalens SK4194734
Pia Young VikNydalens SK3993128
Inga Skaarer WiklundNydalens SK4171138

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lone BrochmannNydalens SK4187985
Tone Bergerud LyeNydalens SK4051140

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine OldernesLillomarka OL4154019
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK4054953
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering4048021

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik HarstadNordre Follo Orientering3984739
Magnus Rørlien JevanordFossum IF4124897
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Halvor SongeBækkelagets SK
Thomas VenbakkenFossum IF4090221
Sebastian WettergreenFossum IF4125332
Sigmund ØlstadFet OL3933702

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AndresenBækkelagets SK3929346
Håkon BogasonLillomarka OL4228565
Aksel EideBækkelagets SK4210902
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering4098265
Markus HirschBækkelagets SK4208393
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Mathias LinløkkenØstmarka OK4217022
Nils Anders NiklassonNydalens SK4193652
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Bjørnar PeikliTyrving IL4125258
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF4206488
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4130696
Tamás NédaTyrving IL4130019
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Bjørn EkebergTyrving IL4042651
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Ola Marius PedersenOppsal Orientering4143277
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Rasmus Rørholt TheisenNydalens SK4004222
Erik ThorssonTyrving IL510391

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK3885316
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Olav EideBækkelagets SK4135307
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Pål Christian IngierdBækkelagets SK4106514
Trond KortnerØstmarka OK4089967
Svein NygårdLillomarka OL4201059
Vegard PeikliTyrving IL
Pål SommerheinFossum IF3984937
Morten WettergreenFossum IF4101077

Åpen B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun HvenekildeOppsal Orientering4042834
Anne Berit RørlienFossum IF4126702
Jens-Henrik SimonsenOK Øst4126033

Åpen A-kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Høilund DragsethFet OL
Torleif GaltelandAsker Skiklubb4120648
Kathinka Zahl HagenFossum IF4214151
Stein H. HagenFossum IF4041414
Jøran KristensenHeming Orientering
Nora SkauenTyrving IL192323

Åpen A-lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK
Sven HellmüllerBækkelagets SK204636

Annonser

IOF Eventor