Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart
Arrangørorganisasjoner: Måren OK / Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 12 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 211 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering4118121
Liv Cornelia Boldingh DebernardNydalens SK
Haakon EspelandBækkelagets SK3778750
Astrid HellerudIL Koll4204640
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SK
Viljar Godager KaasBækkelagets SK3780640
Aksel Stokke MeenÅs-NMBU Orientering
Jakob SolemOppsal Orientering4206959
Simen TrøanNittedal OL

N2-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thorvald BørresenÅs-NMBU Orientering
Kaspian Høier OhmNordre Follo Orientering
Ole Jakob TrøanNittedal OL

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silas Mestad HansenLillomarka OL4115325
Sofus Mestad HansenLillomarka OL4116489

C-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499

B-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL4056024
Brage Wergeland BiemLillomarka OL4070595
Sofie Kjær JørgensenLillehammer OK4022638

B-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BudahlFet OL201813
Jens Kjær JørgensenLillehammer OK
Ivar SlåstadRaumar Orientering4211520
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

AK-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering4122032
Fredrik DelåsHalden SK
Bernt GjellestadNydalens SK4033171
Michael Eckmann JensenNittedal OL4054946
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Aase MestadLillomarka OL4155123
Eli MoeÅs-NMBU Orientering
Ola NilsenOppsal Orientering3979960
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Anne Stine TaraldlienFet OL4136990
Anja WingstedtHalden SK4091922
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering3809316

AL-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Pedersen HolmskauFredrikstad SK
Fredrik SaugestadNydalens SK3852852
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Pål SommerheinFossum IF3984937

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK
Ida Berge GjellestadNydalens SK4033171
Signy HellerudIL Koll4198545
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4211629
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering4116067

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK4126595
Helene HarstadNordre Follo Orientering
Lea HaugÅs-NMBU Orientering
Ingrid KjerkreitHeming Orientering4135299
Eline KravdalGjø-Vard OL3911427
Julia Meland-TangenBækkelagets SK4032207
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604
Silje TaraldlienFet OL4137220
Sine WallbergHeming Orientering248251
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb4203592

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering
Inka Marte Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering3981958
Clara Gram-Knutsen WeiszNydalens SK4067930
Alma Rygh HoltenNydalens SK4041398
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering4022554
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK4023446
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Astrid ReuschHeming Orientering4136271
Helene ScheeleNydalens SK4207551
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Minna Sofie WingstedtHalden SK4091195

D 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Sigrid Schmitt GranHalden SK4135794
Martine Arntzen HaugØstmarka OK4125670
Hanne Wærp HaugeNydalens SK4203527
Ingrid Pedersen HolmskauFredrikstad SK
Signe HoloFossum IF3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536
Karoline JebsenHeming Orientering3727047
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Elise Nygård ThorsengFossum IF3823960
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Eira Skaarer WiklundNydalens SK4178018
Astrid YtterbøAsker Skiklubb4219655
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832
Anne ØstvoldFossum IF4197570

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Rygh HoltenNydalens SK4040853

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anja Berge GjellestadNydalens SK4032173
Randi HøilundFet OL4118832
Elin KallesonOppsal Orientering3981172
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering4132346
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering4124822
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Milda ØhlckersTyrving IL4061453

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering4040093
Anne DanielsenNydalens SK4114351
Kjersti HovFossum IF4038709
Anne Berit RørlienFossum IF4126702

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK
Anne SørumIndre Østfold OK515191

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering3943099
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL
Grethe Lill RyengSturla, IF4124699
Kjersti ThoStabæk Idrætsforening4124293

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419
Inger E. VamnesHamar OK

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Lian MortensenIL Koll4123527

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel BakkenMåren OK
Sondre Leiknes BruvikMåren OK
Christian Berge GjellestadNydalens SK4031829
Linus Mestad HansenLillomarka OL4116323
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering4048021
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering4134011
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering4133948
Amund SaugestadNydalens SK3818473
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering
Ville Emil WingstedtHalden SK4091435
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

H 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering4124126
Benjamin BuhlerMåren OK4132130
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Lars Haakon ErikssonTyrving IL
Henrik HarstadNordre Follo Orientering3984739
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Åsmund Larsen HirschTyrving IL4062600
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Eskil OlaussenOppsal Orientering3992880
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Peter Telle-HansenTyrving IL4206025
Thomas VenbakkenFossum IF4090221
Frode WallbergHeming Orientering247993
Boye WangensteenLillomarka OL4213799
Sebastian WettergreenFossum IF4125332
Sigmund ØlstadFet OL3933702
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb4201679

H 15-16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Martin BryggenHalden SK4129128
Sivert Høilund DragsethFet OL4120580
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering4098265
Sigurd HobølOppsal Orientering3983731
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK4210001
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Lavrans Larsen HirschTyrving IL4057725
Mathias LinløkkenØstmarka OK4217022
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Nils Anders NiklassonNydalens SK4193652
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Anders Næss-UlsethIL Koll3964582
Sondre OlaussenOppsal Orientering4210183
Bjørnar PeikliTyrving IL4125258
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

H 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål SkogedalAsker Skiklubb3987054

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lorant FarkasØstmarka OK4129185
Kyrre GranFet OL4137527
Bjørn HaugeNydalens SK4204228
Torstein HoleNydalens SK3960960
Pål Christian IngierdBækkelagets SK4106514
Thomas JohanssonHeming Orientering
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL3951969
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK4211249

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering3511102
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering4024873
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering4114716
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb4042412
Egil FuruaBerger og Svelvik OL4191623
Vidar GjelstadOppsal Orientering4229183
Anders GrevstadFossum IF3942240
Johan JebsenHeming Orientering
Odd Arne LianIL Koll4124459
Asgeir LiumFet OL4041026
Arne OlaussenOppsal Orientering
Christian ReuschHeming Orientering4223830
Bjørn Idar SætranIF Trauma4114393
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Ottar WiklundNydalens SK3886330

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering4131199
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Roy GjerdingOK Moss3971561
Morten KongsbergTyrving IL4114377
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn4129375
Sture OttesenIndre Østfold OK4113874
John YtternesNordre Follo Orientering3940640

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm4224697
Willy GrønstadGimle IF4058103
Odd KletteliBækkelagets SK
Kjell StenstadvoldTyrving IL4125225
Geir TrøanNordre Follo Orientering4041927
Tor TrøanHadeland OL4126116
Per ØhlckersTyrving IL3981321

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Harald LundhaugOK Moss4123311

Annonser

IOF Eventor