Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nordmarka 1-2-3 - løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nordmarka 1-2-3 - løp 7
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 22 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte deltakere.

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål Woldstad HanssenEiker OLLang3852621

FFI BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frank Åge KippernesFFI BILLang4116349

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle PedersenFossum IFLang3984275

Haugerud IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein MadsenHaugerud IFMellom4121638

Heming Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per FosserHeming OrienteringMellom4124541
Jon C. FougnerHeming OrienteringMellom4118873
Aleidis LøkenHeming OrienteringMellom4115259
Anne ØstvoldHeming OrienteringLang3806056
Hanne Marthe ØstvoldHeming OrienteringMellom3942448

IL GeoForm (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoFormMellom4055877

IL Koll (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik BorgIL KollLang4117198
Elin BryhniIL KollSkygger
Ingvild FinborudIL KollMellom
Olai Funderud DahleIL KollNybegynner
Tord Funderud DahleIL KollNybegynner
Jakob Refvem KolderupIL KollMellom4041877
Simen Lian MortensenIL KollNybegynner4123527
Odd Arne LianIL KollLang4124459
Jan Tore LudvigsenIL KollLang3980232
Johan LundeIL KollLang4003703
Kristin MortensenIL KollMellom4125159
Liv Bryhni OpsethIL KollNybegynner
Eirik Finborud ReigstadIL KollSkygger
Fridulv SagbergIL KollLang66671
Johannes Salvesen-LundeIL KollLang4003455
Anna SexeIL KollNybegynner4046462
Veslemøy Hausken SjöqvistIL KollMellom

Kamp/Vestheim IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil HusethKamp/Vestheim IFMellom4099479

Klubbløs (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oskar AaldeKlubbløsLang
Bo BratsbergKlubbløsMellom4133039
Harald RikheimKlubbløsLang4058723

Lillomarka OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per HaugenLillomarka OLMellom4117289
Stian LillegårdLillomarka OLMellom4115499

Nydalens SK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SKMellom4040689
Mari AarsethNydalens SKLang3979366
Eli AspelundNydalens SKLang4133203
Solveig BerganNydalens SKLang41263348
Eirik MelandNydalens SKMellom4115416
Hanne MongNydalens SKLang3788270
Trond K NylandNydalens SKLang4134284
Selma Næss-UlsethNydalens SKLang3342235
Knut Tore SolheimNydalens SKMellom4119079
Alfred TeigNydalens SKMellom3948411
Christine TeigNydalens SKLang4039632

Ringnes BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar SigurdsenRingnes BILMellom4030359

Rudsbygd IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd ILSkygger

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torgeir StrandhagenRøyken OLLang4116521

Årvoll IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein FlemmingÅrvoll ILLang4123287

Annonser

IOF Eventor