Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nordmarka 1-2-3 - løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nordmarka 1-2-3 - løp 7
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 22 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte deltakere.

Lang (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AaldeKlubbløs
Mari AarsethNydalens SK3979366
Eli AspelundNydalens SK4133203
Solveig BerganNydalens SK41263348
Erik BorgIL Koll4117198
Øystein FlemmingÅrvoll IL4123287
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Frank Åge KippernesFFI BIL4116349
Odd Arne LianIL Koll4124459
Jan Tore LudvigsenIL Koll3980232
Johan LundeIL Koll4003703
Hanne MongNydalens SK3788270
Trond K NylandNydalens SK4134284
Selma Næss-UlsethNydalens SK3342235
Atle PedersenFossum IF3984275
Harald RikheimKlubbløs4058723
Fridulv SagbergIL Koll66671
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Torgeir StrandhagenRøyken OL4116521
Christine TeigNydalens SK4039632
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

Mellom (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK4040689
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Bo BratsbergKlubbløs4133039
Ingvild FinborudIL Koll
Per FosserHeming Orientering4124541
Jon C. FougnerHeming Orientering4118873
Per HaugenLillomarka OL4117289
Egil HusethKamp/Vestheim IF4099479
Jakob Refvem KolderupIL Koll4041877
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Aleidis LøkenHeming Orientering4115259
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
Eirik MelandNydalens SK4115416
Kristin MortensenIL Koll4125159
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359
Veslemøy Hausken SjöqvistIL Koll
Knut Tore SolheimNydalens SK4119079
Alfred TeigNydalens SK3948411
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

Nybegynner (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olai Funderud DahleIL Koll
Tord Funderud DahleIL Koll
Simen Lian MortensenIL Koll4123527
Liv Bryhni OpsethIL Koll
Anna SexeIL Koll4046462

Skygger (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BryhniIL Koll
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL
Eirik Finborud ReigstadIL Koll

Annonser

IOF Eventor